Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 28 wrz 2017 22:43 

Cały czas jest coś takiego brązowego. Pojedyncze kropelki czasami takie ciagliwe nitki... Boję się. Beta w sobotę była 8000 dziś 37 tys. Nie wiem czy to nie za mało. Chociaż lekarz mówił że może zwolnic tym bardziej że to dopiero przełom 4/5 tydzień.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 maja 2018 16:37 

U mnie w pierwszej ciazy, plamienie koloru brazowego zaczelo sie w 7 tygodniu nie bylo widac zywej krwi. Niestety ciaza zakonczyla sie poronieniem. Teraz w drugiej ciazy znowu pojawilo sie brazowe plamienie, jestem obecnie od 6tyg na tabletkach duphaston, zwiekszona dawke z 2x1 do 3x1 pomoglo na chwile obecna, a plamienie usapilo. Po usg lekarz nie stwierdzila zdanej logicznej przyczyny co molo to spowodowac. Glowa dp gory, nie zawsze plaminie musi oznaczac najgorsze.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 maja 2018 08:24 

Hej dziewczyny. Jestem nowa. Nie byłam tu wcześniej. Mam już jedną core, ma 1.5 roku :) teraz jak się okazało zaszła w ciążę... Bliźniacza dokładniej mówiąc :p wszystko było by ok gdyby nie to że trafiłam w 7 Tc do szpitala z krwawieniem. Okazało się jest tam też i krwiak. W szpitalu leżałam tydzień, plamienie ustaliło. Teraz już jestem tydzień po szpitalu, w tym tygodniu mam iść na kontrolę. Plamie niestety od 4 dni. A jak tylko się ruszę to od razu mocniej... Boję się że przy Zuzi miałam problemy z ciąża i cudem się udało ja mieć i że przy bliźniakach mi się nie uda. Boję się że pojde na kontrolę i dowiem się że serca nie biją...

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]