Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 mar 2008 15:10 
Awatar użytkownika

Dziewczyny, mam pytanie...
Czy wiecie jaka powinna byc szyjka w ciazy?

Aplikowalam sobie luteine i patrze a ona zrobila sie taka miekka, ciastowata i wystraszylam sie nie na zarty Gdzies czytalam, ze powinna byc rozpulchniona, ale to chyba tylko na poczatku.
U mnie zawsze byla bardziej miekka, ale nie az tak :cry:
To moj 17 tc, wizyte u lekarza mam dopiero 9.04 i zwariuje do tego czasu.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 mar 2008 15:48 
Awatar użytkownika

novelka szyjka w ciazy powinna byc zdecydowanie twarda, dluga i zamknieta, wiec moze skontaktuj sie ze swoim ginem. Mnie kilka tygodni temu zaczely sie skurcze i wtedy mialam tez miekka szyjke. Dostalam fenoterol i podczas ostatniej wizyty szyjka byla w porzadku. Ale tak naprawde czy jest to niepokojacy objaw moze ocenic tylko specjalista.

Tak rosnę

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 mar 2008 16:09 
Awatar użytkownika

madzienka, ale czy na pewno?
Nie wiem, jak to jest w przypadku brania luteiny. Tez mnie nekaja skurcze, ale gin w szyjce nie widzi nic niepokojacego :(
A mnie to martwi...

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 mar 2008 16:25 
Awatar użytkownika

novelka nie wiem czy luteina moze zmieniac konsystencje szyjki, bo jej nie bralam. Natomiast moj gin jak badal moja szyjke wtedy kiedy zaczely mnie niepokoic te skurcze, powiedzial faktycznie ze to nic niepokojacego, ale obawial sie czy te skurcze + ta miekka szyjka nie beda prowadzic do jakis innych objawow np. skracanie sie szyjki badz jej otwieranie. Dlatego zalecil fenoterol (juz do konca ciazy) i oszczedny tryb zycia czyli w duzej mierze lezenie, no i calkowity zakaz seksu :)
A skoo Twoj lekarz nie widzi nic niepokojacego, a Ty sie martwisz to moze skonsultuj sie z jakims innym specjalista :)

Tak rosnę

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 paź 2009 22:47 
Awatar użytkownika

Również wkładałam dzisiaj luteine i miałam wrażenie, że szyjka jakaś taka miękka była. Powinnam panikować?

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 paź 2009 12:00 
Awatar użytkownika

ja miałam cały czas miękką,na początku była rozpulchniona,potem była twardsza,ale na czubku cały czas była rozpulchniona.
Nauczyłam się rozpoznawać kiedy jest ok a kiedy nie i może być miękka,ale na tzw czubku dalej musi byc twardsza lub wyczuwalnie zwężona :wink: sprawdź to przy kolejnym aplikowaniu tabletki.
(również stosowałam luteine dopochwowo)

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 paź 2009 14:18 
Awatar użytkownika

calineczkaaaa pisze:
ja miałam cały czas miękką,na początku była rozpulchniona,potem była twardsza,ale na czubku cały czas była rozpulchniona.
Nauczyłam się rozpoznawać kiedy jest ok a kiedy nie i może być miękka,ale na tzw czubku dalej musi byc twardsza lub wyczuwalnie zwężona :wink: sprawdź to przy kolejnym aplikowaniu tabletki.
(również stosowałam luteine dopochwowo)

Czubek mam lekko z boku i go nie wymacałam, tylko obrzeza. Dzisiaj znowu miękkie. Jutro wizyta u gina, dobrze, że juz jutro bo chyba oszaleje.

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 paź 2009 23:47 
Awatar użytkownika

Jestem po wizycie u gina.
szyjka długa i zamknięta, a ze jest taka jakby zgięta w łuk, to mi się wydawała dziwna. Zatem wszystko ok.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]