Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 cze 2015 23:48 

Witam.
Mam pytanie, obecnie lecze sie w klinice Gameta w Gdyni, jestem po pierwszym programie, i chcialabym zaczac drugi, jednakże dowiedzialam sie dzisiaj ze jest to niemozliwe, poniewaz nie ma juz miejsc na liscie... pytania moje brzmi, dlaczego zacząwszy program nie mam mozliwosci go dokonczenia, zostaly mi jeszcze 2 programy, i nie wiem kiedy i czy kiedykolwiek (skoro jest taki natłok) dane mi bedzie je zrobic. Po co klinika caly czas dobiera pary, kiedy inne sa w trakcie programu.Podobno w innych klinikach jest tak ze jak zaczelam jeden program, zakonczony niepowodzeniem, moge zaraz przystapic do drugiego i dalej trzeciego, a nie czekac rok albo i dluzej na nastepny? Dostałam rowniez informacje ze mogłabym sie przeniesc do innej kliniki, w ktorej sa miejsca, jednak dla mnie jest to nie do przeskoczenia ze wzgledu na czas i finanse.
Pozdrawiam.

czerwiec 2015 crio :(
Grudzien 2015 :( brak mrozaczkow
Maj 2016 7tc :(
Pazdziernik 2016 crio :(

"Tylko upartym sie udaje"!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 lip 2015 12:20 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Witam,
Kliniki realizują Program na podstawie dostępnych środków bez ograniczania dostępności kolejnych (II i III) procedur.

pozdrawiam

Michał Radwan

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 wrz 2015 08:11 

Michał Radwan pisze:
Witam,
Kliniki realizują Program na podstawie dostępnych środków bez ograniczania dostępności kolejnych (II i III) procedur.

pozdrawiam

Michał Radwan

Witam!
Dokładnie taką samą sytuację jak koleżanka powyżej mam aktualnie. W klinice Invicta we Wrocławiu miałam 1 nieudaną procedurę, koleją miałam rozpocząć w sierpniu, jednak z powodu braku środku jestem wpisana na listę oczekujących. Stymulacja miała się rozpocząć w październiku, lecz ostatnio dostałam informację, że być może dopiero w styczniu. Czy takie postępowanie ze strony kliniki jest dopuszczalne? Jeśli jestem zakwalifikowana do programu to powinnam mieć zapewnioną ciągłość leczenia. Jeśli klinika działa niezgodnie z programem to co można zrobić w tej sytuacji? Z góry dziękuję za odp.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]