Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 maja 2015 21:58 
Awatar użytkownika

Dzień Dobry.

Ile jest ważne badanie Amh i i badanie nasienia męża. Czy musimy je powtarzać przed wizytą rejestracyjną i kwalifikacyjną w klinice. Badanie Amh u mnie bylo robione 11 miesięcy temu (wynik wynosił 20 )przed samym leczeniem zoladexem (z powodu endometriozy)po 6 miesiącach brania zoladexu miałam laparoskopię.
Mąż wykonywał badanie nasienia 13.12.2014r (wyniki wyszły dobrze)i termin wizyty w klinice wypada 11.o6
Miesiąc wcześniej miałam wykonaną inseminacje i ruchliwość,ilość plemników była bardzo dobra.
Czy mąż musi koniecznie powtarzać badania nasienia.

VI- 2 IUI... udana :)
Luty 2016- Nasza córeczka już jest z nami

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 maja 2015 20:44 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Witam,
Nie ma ściśle określonego czasu ważności badań. Podczas kwalifikacji do IVF najczęściej przyjmuje się zasadę, że powinny być powtórzone jeżeli zaistniały czynniki które mogły zmienić parametry rezerwy jajnikowej.
Badania muszą być również aktualne aby pacjentka mogła otrzymać receptę na leki refundowane.
pozdrawiam serdecznie

Michał Radwan

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]