Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 04 kwie 2015 17:07 

Witam!! Mam 26 lat od mniej więcej dwóch lat intensywnie staramy się z mężem o pierwsze potomstwo (metody naturalne). Ani razu nie udało nam się chociaż by doprowadzić do zagnieżdżenia zarodka.Od około 4 lat mam nieregularne cykle (wcześniej idealnie co 28-dni) otóż czasem cykl trwa 16 dni,a czasem 29-30-31.Dodam również że od 6 lat nie stosuje żadnej antykoncepcji. Byłam już chyba u pięciu lekarzy i każdy z nich stwierdza,iż taka moja natura dlatego nie powinnam się martwić takimi cyklami.Miesiączka trwa średnio 8-12dni czasem zdarzy się że nawet 17 dni.Przyjmowałam bromergon,luteinę dopochwową,a ostanie 4 cykle Aromek od 3-7ego dnia cyklu.W ostatnim cyklu lekarz dołączył Pregnyl w dawce 1000 j.m(aktualnie wiem że leki te nie pomogły,gdyż dotałam miesiączkę).W każdym cyklu są widoczne pęcherzyki,które ładnie pękają.Monitoruje je od października zeszłego roku co cykl.Badanie nasienia u męża wyszło w porządku. Moje badania tarczyca,cytologia, prolaktyna (robiona 3 krotnie w drugim i trzecim dniu cyklu 1-badanie 27,4 , 2gie- 22,3 ,3cie-44,3). Co powinnam uczynić?? proszę o pomoc.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 kwie 2015 09:24 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Witam,
Zadane przez Panią pytanie nie dotyczy Programu Ministra Zdrowia.
Pomimo tego odpowiedz na Pani pytanie na forum jest niemożliwa. Przedstawiony przez Panią problem wymaga dokładnej analizy po zebraniu profesjonalnego wywiadu medycznego "na żywo" a nie on line.
pozdrawiam
Michał Radwa

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]