Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 06 kwie 2015 20:14 

Witam serdecznie. Jestem w 13 tyg ciąży po pierwszym udanym ICSI w Gamecie. Jak przyjechałam na transfer miałam już pierwsze objawy hiperstymulacji, ale na szczęście zabieg się odbył. Dziesięć dni później okazało się, że jestem w ciąży, ale też mam płyn w jamie brzusznej, musiałam zostać na kilka dni w szpitalu. Od tego dnia przyjmuje Fraxiparine. Przy wypisie miałam wykonywaną morfologię i jedynym wynikiem nie w normie było PLT (470tys.) Dwa tygodnie później podczas wizyty kontrolnej dowiedziałam się, że jest już dużo lepiej, ale o odstawieniu zastrzyków ma zdecydować lekarz prowadzący ciąże. Tu pojawia się problem-jest to świetny lekarz, ale mamy z mężem wrażenie, że nie bardzo wie, kiedy powinnam przestać brać Fraxiparine.
Dodam, że nigdy wcześniej nie byłam w ciąży, a przyczyną in vitro był czynnik męski.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]