Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 sie 2015 21:31 
Awatar użytkownika

Cytuj:
Tego jednak nie musisz wiązać konkretnie z adopcją, a raczej z postawą rodzicielską.

Zgadzam się z tym. Gdyby to była kwestia adopcji, wiele biologicznych dzieci nie słyszałoby podobnych (i gorszych) słów od swoich rodziców.
Przykre tylko, że MA na takie podejście, bo adopcja jest, a raczej - powinna być!- decyzją bardzo przemyślaną...

Cuda czasami przybierają formę, jakiej się nie spodziewaliśmy, o jaką nie prosiliśmy, jaka może nas niekiedy przerażać. Ale nadal są cudami, odpowiedzią na nasze modlitwy... A może po prostu wynikiem naszej pracy...
Miniek już Miniulowy :love:
[b]Nela81[

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 lip 2019 14:40 

Rozumiem cię
U mnie też nie było różowo. Miałam 1,3 mc jak Ra mnie adoptowali. Później ur.mi się brat Grzegorz wydawało mi się że jego faworyzuja. Moja Ma chwalila się ciągle że ma córkę adoptowana nawet jak to nie było potrzebne. Raz pojechała ze mną na rozmowę kwalifikacyjną i przyszłemu pracodawcy powiedziała że też jestem adoptowana. Poczułam się okropnie:( Teraz jestem już dorosła to się wtrąca w moje życie. Raz jak nie chciałam zrobić to co po jej myśli groziła mi zerwaniem więzi:( Aktualnie powiedziała mi że się wpraszam do niej tam gdzie się wychowała całe życie. Bardzo źle się z tym czuję. Teraz chowam się w skorupie i nie pozwalam się ranić jej. Chciałam sprawdzić czy to co ja przeżyłam czy nie jestem z tym sama.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]