Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: mutacja MTHFR
PostZamieszczono: 05 cze 2016 19:43 

Cześć

Jestem po dwóch poronieniach i martwym porodzie w 25 tc.
Od roku obsesyjnie szukam przyczyny moich nie powodzeń.
W wykonanych wynikach poza normą wyszły mi p/c przeciw łożysku no i dodatnie MTHFR C677T jak i A1298C w układzie heterozygotycznym.
W ciągu kilku ostatnich dni przeczytałam bardzo dużo na ten temat no i jedyne co udało mi się wyciągnąć że na pewno to to iż ma się większe szanse na dziecko z ZD, autymzem, bądź wadą cewy nerwowej.
Co do leczenia to udało mi się nie wiele ustalić, jedynie że zdania są podzielone, jedni są za większą dawką kwasu foliowego a drudzy zalecają metafoliny.
No i zaczynam popadać w paranoje że nie uda mi się urodzić zdrowego dziecka.
Stąd mam pytanie czy są tu osoby które mają tą mutację i mają już dzieci ?
Czy zechciałby podzielić się ze mną informacją przy jakich lekach im się udało i jak ich pociechy ? Czy rozwijają się prawidłowo itd. Przepraszam że pytam tak w prost ale tak bym chciała się dowiedzieć jakichś pozytywnych historii oczywiście jeśli komuś mimo leczenia się nie udało też może się ze mną podzielić swoją historią.

PostZamieszczono: 05 cze 2016 23:57 
Awatar użytkownika
Moderator

justyśka90 zachęcam do napisania na tym wątku dotyczącym właśnie problemów genetycznych :arrow: BADANIA GENETYCZNE / KARIOTYP

Boże chroń nasze skarby [-o<

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]