Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 27 maja 2008 14:48 
Awatar użytkownika

Nazywam się Magdalena Bogucka. Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Piszę pracę magisterską, w której pragnę przedstawić sytuację psychologiczną kobiety, która utraciła dziecko w wyniku poronienia. W swoich badaniach sprawdzam na ile styl wyjaśniania zdarzeń, którym cechuje się kobieta, ma wpływ na spostrzeganie i poszukiwanie wsparcia po poronieniu.
Jeżeli byłaby Pani chętna wziąć udział w moich badanich, które są anonimowe a ich wyniki posłużą jedynie do analizy i opracowania naukowego, proszę o kontakt na maila bogucka-m@wp.pl .
Z góry dziękuję wszystkim Paniom, które odpowiedzą na moją prośbę.

Chętnie podzielę się z Paniami wynikami badań.

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 maja 2008 19:23 
Awatar użytkownika

Spróbuję rozwiać wątpliwości Pan dotyczące badania, wątpliwości, które w pełni rozumiem.
Badanie polega na uzupełnieniu skali wsparcia oraz kwestionariusza mierzącego poziom optymizmu/pesymizmu.

Dziękuję Paniom, które do mnie napisały:)
Proszę o kolejne zgłoszenia.

Magdalena

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]