Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 20 gru 2009 00:13 
Awatar użytkownika

Przeszukałam forum i takiego tematu nie znalazłam, a może ktoś jeszcze będzie zainteresowany.
Poza ćwiczeniami w szkole rodzenia postanowiłam zakupić piłkę FitBall i tu pojawia się moje pytanie. Czy można sobie do woli na niej fikać?
Teoretycznie jest polecana przy bólach kręgosłupa, a te mnie ostatnio doprowadzają do szału, no i używa się ją podczas porodu. Czy ktoś z was słyszał może o jakimkolwiek złym wpływie piłki?
Położne w szkole rodzenia ją polecały, gina wypytam w środę, ale może Wy macie jakieś opinie?

No i może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami dotyczącymi ćwiczeń dla ciężarnych?

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 gru 2009 19:41 
Awatar użytkownika

Hej Lete,

ja jestem w 25 tygodniu i chodze od poczatku 4 miesiaca na 'forme w ciazy' w klubie Gimnazjon. Uzywamy tam pilek (np siedzimy na nich i krecimy biodrami lub robimy boczne brzuszki oparte o pilki, albo trzymamy sie jak na koniu probujac oderwac nogi od ziemi :)). W sumie nie zauwazylam negatywnych skutkow ubocznych...

Moje wrazenia sa takie- kobitki ktore chodza na te zajecia sa dosyc zgrabne i maja ladne brzuszki.I cwicza do ostatniego tygodnia!

Chodze tez na joge dla kobiet w ciazy - tam kobitki maja rozne figury (niekoniecznie takie fit jak na tych cwiczeniach aerobikowych) ale te co chodza regularnie sa niezle rozciagniete :)

Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 sty 2010 11:35 
Awatar użytkownika

Ja mam też pytanie?-czy któraś z pań uczęszcza może na jogę dla kobiet w ciąży? Proszę o opinie.
Dziękuje.

Córcia jest już z nam! 03.2011

6t0d -5.4 mm-serduszko bije
12t5d-70 mm-usg genetyczne ok.

Jedynie ta chwila jest rzeczywista...

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2010 15:00 
Awatar użytkownika

witam :wink: ja natomiast chodze na aqwa aerobik i jestem zachwycona
dosc pozno zaczelam chodzic bo w 6 miesiacu i caly 6 i 7 chodzilam raz w tyg a teraz juz troche odwazniej i 2 razy w tyg :D rewelka naprawde
nie mam celulitu skora zrobila sie jedrniejsza i przede wszystkim ruch
tempo jest akurat bo i tak w wodzie nie ma czuc tego zmeczenia wszystkie miesnie pracuja no i przytylam od poczatku ciazy 10kga

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]