Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 21 paź 2008 21:15 
Awatar użytkownika

Kati29[b] ja nie wiem moze i to plyny ale chodze do toalety nie zadziej niz co 45 minut wiec jestem w stanie jeszcze tyle plynow odlozyc? moze i tak...ale podoba mi sie to juz cos widac:D no i stal sie znacznie twardszy niz ten sprzed ciazy i nawet nie potrafie go porownac bo nie przypomina takiego jakbym sie objadla bo nie jest to na wysokosci zoladka ani jak taki przed @ po ma inny krztalt jest wiekszy i troche jak nie znacznie wyzeji raczej taki jak kuleczkaa nie jak przy@oponkowaty;) wiec mam nadzije ze nie zniknie:D

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 paź 2008 09:29 
Awatar użytkownika

ja też jestem w 10 tc i brzuch mam już widoczny :D W poprzedniej donoszonej ciąży taki brzuch miałam ok. 16 tc 8O I napewno nie jest on wynikiem wzdęć... zgadzam się z Kati29 - to płyny i może jeszcze trochę tłuszczyku :wink: , bo macica jest jeszcze za mała, ale rośnie i to właśnie ona wypycha ten tłuszczyk - myślę, że brzuszek już nie zmaleje, wręcz przeciwnie, widzę że z tygodnia na tydzień jest większy :D

Aniołek synek - 16 tc (*) 25.12.2012

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 paź 2008 15:06 
Awatar użytkownika

Jak u Asi_filip u mnie 10tc i brzuch już widać. Uwypukliło się bardzo wyraźnie podbrzusze, jest twarde i nijak nie da się tego "wciągnąć":wink: Wiadomo, że to jeszcze nie dziecko, ale macica rośnie. Podobno w 10tc może już mieć ok. 12 - 15cm średnicy, a takie duże jabłko już trudno ukryć. Jestem szczupła, wąskie biodra, więc myślę, że u mnie nie ma innego sposobu jak tylko wypychanie do przodu :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 paź 2008 18:18 
Awatar użytkownika

mi sie jedynie zaaokrąglił brzuch, jest jakis jajowaty i jak to mi ostatnio powiedziała doświadzczona matka-kolezanka, ze ona juz wiedziała, ale nie pytała :wink: a ja dopiero w 11tc i to bliźniaczej, az sie boje pomyslec, co bedzie dalej, na razie jeszcze wciagam własne gatki, choc juz mi mama podsuwa ciazówki

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 paź 2008 10:09 
Awatar użytkownika

Dziewczynki powiedzcie jak rozpoznać brzuch ciążowy? Czy da się go odróżnić od powiększonego np. ze względu na wzdęcia?

"CZY BYWA CUD WIĘKSZY OD TEGO
GDY NOWE SIĘ ŻYCIE ZACZYNA?
TAK WIELKI A TYCZY MAŁEGO
CO UFNIE PRZY PIERSI SIĘ TRZYMA"

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 paź 2008 10:22 
Awatar użytkownika

witam ja zaraz zaczne 12 tydzien i brzuch nie zmalal a wrecz przeciwnie uroslo sie mu i to tak ze spoddnie trzeba bylo kupib bi inne ciasne i brzuch od nich bolal...teraz to jzu ta kulka na pewno jest widoczna i twarda:D

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 lis 2008 17:46 
Awatar użytkownika

Ja jeszcze kilka dni temu, w 18tc nie miałam dosłownie nic..aż nagle , jakoś wczoraj , a jestem w 19tc, brzuszek tak "wywaliło", że naprawdę widać...

Będzie dziewczynka :))

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lis 2008 15:26 
Awatar użytkownika

U mnie w pierwszej ciąży nie było widac prawie nic do 22 tyg, aż nagle z dnia na dzień brzusio wylazł jak nie wiadomo z kąd :mrgreen: A teraz tydzień 12 i już widać??!! Ja nie wiem jak to siędzieje, może dlatego że po mojej córci zostało mi "trochę"tłuszczyku na nim do zrzucenia no i teraz jakiś większy przez ten tłuszczyk jest:) Ale wieczorami nie raz tak mnie nadyma, że wyglądam jak w 6 miesiącu!!! Nie wiem od czego to zależy... Może po prostu za druim razem to wszystko szybciej się dzieje :D A iech rośnie, przynajmniej niemuszę już brzucha wcągać, bo sadełko to raczej nic do pokazywania, a teraz przyajmniej wymówkę mam :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 lis 2008 14:33 
Awatar użytkownika

podobno przy drugiej ciazy wszystko dzieje sie szybciej:)
ja jestem w pierwszej i tak gdzies w 6miesiacu mnie wyrzucilo, ale tez nie jest to jakis (jak na razie) ogromniasty brzuchol, ale taka fajna pileczka :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 sty 2009 01:07 
Awatar użytkownika

a ja jestem w 13 tc i nie widze żadnej różnicy...ale to pewnie dlatego że i tak mam niemały brzuszek i oponkę więc pewnie ten ciążowy brzuszek zobaczę pod koniec ciąży :)

30 VI 2009 Kamilek 2640g, 52 cm, ZDROWY!!!
30 VII 2011 w 18 tc ur. się martwy synek Emmanuel 150g, 20cm...czekam na wyniki sekcji

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 sty 2009 15:31 
Awatar użytkownika

jestem teraz w 17 tygodniu i brzuszek dopiero sie pokazuje... :wink:
zawsze mialam plasciutki brzuszek ...wiec mi jest teraz troszke dziwnie ...z taaakim brzuchem... :oops: :wink:

...rano jest mniejszy...wieczorem (dzieki wzdecia :twisted: ) wygladam juz jak prawdziwa ciezarowka.. :lol: ...nawet nie mysle, co bedzie za 4 miechy ! :o :wink:
na samym poczatku ,denerwowalam sie ,ze NIC NIE MA :( ...a teraz boje sie...ze jak mnie tak dalej bedzie wypychac do przodu...to przesloni mi wszystkie widoki na swiat ! :lol: :lol: :lol:

... jak sobie leze boczkiem ...to dokladnie widze...ROZNICE i jak duuuzo sie powiekszyl... ! 8O

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 sty 2009 20:16 
Awatar użytkownika

Mnie brzuszek wyraźnie pojawił się wcześnie, bo koło 8 tc przestało mi być wygodnie we własnych spodniach i przeskoczyłam z ulgą w ciążowe - ale na zewnątrz wyraźnie ciążowo zrobiło się dużo później, koło 14 tygodnia.
O stanie obecnym wolę nie wspominać, bo brzuszek mi urósł wyłącznie do przodu, nic na boki - z tyłu nie widać, że jestem w ciąży - a bliźniaki mają swoje wymagania i potrzeby i rozpychają się na całego. Co wieczór patrzę na mój brzuch z podziwem i zdaje mi się, że większy już po prostu nie może być - ale po kilku dniach okazuje się, że się myliłam... :mrgreen: Trochę nie mogę się doczekać porodu...

Bobcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e74 ... b348c.html

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 sty 2009 19:46 
Awatar użytkownika

madlene pisze:
zawsze mialam plasciutki brzuszek ...wiec mi jest teraz troszke dziwnie ...z taaakim brzuchem... Embarassed Wink

Mam tak samo.W sumie to mój brzuszek nie jest aż tak duuuuuuży,ale poszło mi w uda i biodra więc będę miała co zrzucać po porodzie.

sisi76 pisze:
Trochę nie mogę się doczekać porodu...

Oj nie jesteś sama.

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 gru 2009 20:28 
Awatar użytkownika

Witam,

ja spodnie ciazowe kupilam w 12 tygodniu i polecam taki zakup. Wprawdzie wtedy obwod pasa nieznacznie sie tylko zwiekszyl i brzucha widac nie bylo ale i tak w zwyklych spodniach komfortowo sie nie czulam...

Brzuch pojawil sie nagle w 20 tygodniu :)

Pzdr

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 gru 2009 21:08 
Awatar użytkownika

Ja jestem obecnie w 10 tygodniu ciąży a brzucholek mam jak bym była co najmniej w 14-16 tygodniu, ale wydaje mi się ze to ze względu na to że to moja 6 ciąża a 2 poprzednie były donoszone, może mięśnie bardziej rozciągnięte
w każdym bądź razie mnie to nie przeszkadza, cieszę się jak dziecko bo nie wiem ile będzie mi dane mieć ten kochany brzuszek
pozdrawiam wszystkie brzuchatki :D

Dodane po: 2 minutach:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]