Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 lip 2004 08:06 
Awatar użytkownika

Witam wszystkie ciężaróweczki :lol: . Jestem w 8tc i już nie mogę sie doczekać, kiedy zacznie mi się powiększać brzuszek. Co prawda niby się trochę powiększa, ale to chyba na skutek wzdęć, bo dopiero jak coś zjem to się uwypukla 8) . A jak to jest u Was?... Długo jeszcze będę musiała czekać?
Trzymajcie sie cieplutko (a może lepiej życzyć nam trochę chłodu w takie upały?... :wink: )

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 08:12 
Awatar użytkownika

Ja akurat wyglądam spokojnie na 6 miesięcy, ale góra brzucha to "sadło" z poprzedniej ciąży, a dół już widać i jak się połączyło to wychodzi całkiem niezły bębenek. A reszta szczupła i stąd ten 6 miesiąc.
Ale to różnie bywa, niektóre dziewczyny piszą, że i w 20 tyg. słabo widać.
U mnie w poprzedniej ciąży ok. 15 tyg. było już ładnie widać.

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 08:52 
Awatar użytkownika

przez pewnien czas usilnie sie wypinalam aby cokolwiek bylo widac. brzuszek zaczal mi sie pojawiac dosc wczesnie, bo juz w okolicy 16tego tygodnia mialam odrobinke, ktora dobrze eksponujac mozna bylo nazwac ciazowym brzuszkiem. potem z tygodnia na tydzien szlo coraz prosciej ;) a okolo 20tego brzuszek zrobil sie na tyle duzy, ze juz nie moglam go z powrotem schowac :) teraz mam rasowa pilke z przodu, ktora sama sie eksponuje ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 09:00 
Awatar użytkownika

Do 20 tygodnia nie miałam brzuszka. Teraz nagle sobie wyskoczył ale na dobrą sprawę mogę ubrać się tak, że nie widać, że jestem w ciązy. Jak leżę na plecach to mąż się smieje, że ja to udaję i wcale nie jestem w ciąży bo nic nie widać a ta malutka piłeczka to z obżarstwa! A dzidziuś już jest sporych rozmiarów jak na swój wiek!

http://www.kasio.bobasy.pl/

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 09:06 
Awatar użytkownika
U mnie do 17 tc to nie wiele bylo widać, tylko troszke, potem brzuszek rósł stopniowo, ale za to w 21 tc urósł mi chyba w jeden dzień noi teraz juz widać z czego sie bardzo ciesze

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 10:22 
Awatar użytkownika

U mnie tak naprawdę zaczęło być widać brzuszek ok. 22 t.c. Wcześniej widziałam go ja i mój mąż, bo ledwie się wciskałam w normalne w spodnie, nawet mimo przesuniętych guzików. Natomiast doskonale pamiętam, że właśnie w 22 t.c. nagle wyskoczyła mi piłeczka ( to był piątek) i biegłam do sklepu po spodnie ciążowe, bo nic na mnie nie pasowało... :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 10:34 
Awatar użytkownika

A uŻonki brzuszek to był juz po stymulacji i bardzo szybko uwidocznił się dla osób trzecich. :lol: Gdzieś ok. 10-12 tc :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 10:56 
Awatar użytkownika

Mój pojawił się około 16 tygodnia ale było go widać tylko jak się wystroiłam w obcisły sweterek. dla mnie oczywiscie był ogrooomny. Wcześniej - taki pojawiający się wieczorem brzuszek to niestety efekt wzdęć :? Jeszcze 5 tygodni temu mogłam się swobodnie kamuflować w luźniejszym sweterku.

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2004 12:44 
Awatar użytkownika

A moj brzuszek pojawil sie ok 26 tc. , wczesniej nie bylo raczej dla trzecich osob nic widac, takze nawet dzis, gdzie brzuszek jest slicznie duzy, gdy spotykam ludzi ktorych pare tygodni nie widzialam dziwia sie ze jestem w tak dalekiej ciazy :wink: :D 8O
Pozdrowionka i nie martw sie wczesniej czy pozniej brzuszek sie napewno pojawi :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sie 2004 16:16 
Awatar użytkownika

Ja też bym już baaaaardzo chciała żeby było coś widać..jestem dopiero w 8tc więc jeszcze pewnie przyjdziemi trochę poczekać......

Tytuł: brzuszek
PostZamieszczono: 12 sie 2004 10:29 
Awatar użytkownika

Ja jestem w 8 t.c. i widać już u mnie zarysowany, lekko wypukły brzuszek, ale to pewnie tak szybko z uwagi na dwie fasolki rozpychające sie w mojej macicy :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sie 2004 11:58 
Awatar użytkownika

Ojej!!! Ja jestem w 9tc i już mam brzuch jak balon! Co to będzie później?! Chodzę w ciążowych spodniach już od 2 tygodni... Teraz już na pewno w nic innego się nie mieszczę.. Ale może to dlatego że mam w środku dwa maluszki ??? :az:

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sie 2004 14:05 
Awatar użytkownika

ja jestem w 14 tygodniu i już widac - i to znacznie. Od ponad dwóch tygodni nie mogę już chodzić w swoich ciuchach - ale może dlatego że miałam dosyć wąską talię, która mi zaczęła szybko ginąć - a prawie wszystko miałam dopasowane w pasie.
Zazdroszczę że jeszcze chodzicie w normalnych ciuchach - ja już kompletnie nia mam co włożyć. Ma ktoś może jakieś namiary na sklepy dla przyszłych mamuś - w W-wie lub wysyłkowe, ale sprawdzone? Baaardzo będę wdzięczna.
Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sie 2004 14:15 
Awatar użytkownika

Mnie na początku znacznie wydęlo, ale jak troszkę zmienilam dietę to brzuszek jakoś się zmniejszyl. Teraz jestem w 9 tc i chodzę w normalnych ubraniach, brzuszek trochę wystaje, ale chyba tylko ja to widzę, poza tym talia nadal jest.

Pozdrawiam!

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sie 2004 15:39 
Awatar użytkownika

Mnie w brzuszku przybyło już około 15 cm (koniec 17 tygodnia. Ponieważ jestem chudzielcem, chodze w obcisłych ciuszkach - już dawno go było widac (gdzies tak o 12 tygodnia).

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]