Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 13 kwie 2004 12:58 
Awatar użytkownika

Witam!
Może ktoś słyszał o klinice UROGEN w Tarnowskich górach. Zajmują się leczeniem urologicznym i andrologicznym. Tyle tylko wiem. ale, czy ktoś wie, kto tam leczy, jakie są ceny, jakie robią tam zabiegi itp. itd. :?:
Może tam są ci sami lekarze, co w Antrum w Bytomiu.
Czekam na wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich
mtmonika

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2004 09:57 
Awatar użytkownika

Prezpraszam, czy nikt nie zna dr Letkiewicza i Urogenu???!!!! :? :? :?

Proszę, napiszcie coś.
mtmonika

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2004 11:54 
Awatar użytkownika

Witaj,

Swego czasu (2001) trafiliśmy do dr. Letkiewicza. Miałem podejrzenie żylaków powrózka nasiennego, tzn. jeden androlog-urolog stwierdził, że są, dwóch urologów (nie-andrologów) stwierdziło, że nie mam. Pojechaliśmy do Urogenu. Dr. Letkiewicz stwierdził, że są, dodatkowo zdiagnozował jakiś przewlekły stan zapalny. Zaproponował operację żylaków plus korektę wędzidełka (chociaż w życiu bym nie przypuszczał, że coś z nim jest nie tak). Byliśmy już dość zdesperowani po dziesięciu latach różnych prób leczenia mojej azoospermii, więc zgodziliśmy się.

Jednak po powrocie do domu i przemyśleniu sprawy odwołaliśmy wszystko. Dlaczego? Dr. Letkiewicz jest zapewne fachowcem w swojej dziedzinie, tzn. w urologii, jednak andrologia to bodaj najbardziej "przegrana" dyscyplina medycyny. To znaczy jeśli chodzi o wyniki, bo jeśli chodzi kwestie ekonomiczne, to wręcz przeciwnie. Proponowane nam zabiegi miały kosztować ok 4 tys. zł. Gwarancji żadnej, ba opinie są bardzo podzielone (bardzo ciekawy materiał jest tu http://www.amb.bydgoszcz.pl/~andromed/ - na dole strony).

Uznaliśmy, że więcej mamy do stracenia niż do wygrania, poza tym potwierdził się schemat:
urolog-androlog - zoperuje ci żylaki, będzie cię faszerował antybiotykami na stany zapalne, na koniec skieruje cię na in-vitro
endokrynolog-androlog - będzie cię faszerował różnymi hormonami, na koniec skieruje cię na in-vitro
ginekolog-androlog - zbada twoją żonę, skieruje cię na in-vitro
(aha, mieliśmy jeszcze mikrochirurga-androloga, który chciał zrobić obustronną biopsję jąder)

Tyle nasze doświadczenia, jeśli macie blisko, pojedźcie rozpoznawczo (uwaga - badanie urologiczne do przyjemnych nie należy), potem zawsze warto skonsultować diagnozę z innym lekarzem, zwłaszcza, gdy w grę wchodzi zabieg albo jakaś poważna i kosztowna terapia.

Jeśli chodzi o współpracę z Antrum, to chyba tylko w zakresie niektórych badań laboratoryjnych (generalnie jest ich dużo i są drogie, ale niektóre z nich są po prostu konieczne - tyle, że zawsze można zrobić je gdzie indziej).

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 kwie 2004 08:27 
Awatar użytkownika

Chciałam od razu odpisać, ale najpierw przeczytałam to co napisał Antek oraz to co załączył odnośnie operacji żylaków powrózka nasiennego. Jestem w szoku. Byliśmy w Urogenie niedawno na pierwszej wizycie i mamy zacząć od badań na obecność bakterii, ale dr Letkiewicz wspomniał też o żylakach, przewlekłym zapaleniu i wędzidełku (tak jak u Antka). z pewnością zdecydujemy się na początkowe badania, ale co dalej. Jedna nieudana mikromanipulacja w Białymstoku już za nami. Mieliśmy się teraz zając troszkę reperowaniem zdrowia męża, ale naprawdę jestem w lekkim szoku po przeczytaniu do czego może doprowadzić niekonieczna i nieudana operacja żylaków.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 kwie 2004 08:36 
Awatar użytkownika

Cześć!
Ja też sobie poczytałam to co polecił Antek i wystraszyłam się.
Wczoraj byłam u drugiego gina na konsultacji ze sobą i pokazałam mu wyniki mojego partnera. Pokręcił głową, powiedział, że nie jest dobrze i polecił wizytę u urologa (ale swojego kuzyna!). Aż sie boję tam wybrać.
Zanka1, napisz jakie wrażenie wywarł na Tobie dr Letkiewicz??
Jak on mógł stwierdzić przewlekłe zapalenie, jak jeszcze nie robiliście badań na bakterie!!!!????????
Czy robił mężowi w ogóle badanie urologiczne (tzn. czy badał jądra itp. i wymacał żylaki, bo podobno to się wyczuwa)?
Jak robiliście mikromanipulację w Białymstoku (czy to jest to samo co MESA-ICSI czyli zapładnianie jaja plemnikami pobranymi z jąder), to rozumiem że mąż był wcześniej również badany przez jakiegoś lekarza. Napisz proszę przez jakiego (androlog czy inny).
Tak a propos, to bardzo mi przykro, że nic nie wyszło w Białymstoku.
Nasz problem to całkowity brak plemników i aż boimy sie rozpoczynać leczenie od urologa, bo wielu na bocianie to odradza. Napisz, proszę, jak to było u was.
Pozdrawiam
mtmonika

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 kwie 2004 09:09 
Awatar użytkownika

Witaj mtmonika,
zdaje się, że Antek (jako bywalec gabinetów które nas interesują i można rzec "weteran" w tej dziedzinie) stał się dla nas autorytetem. Szkoda, że oprócz niego nikt inny nie odpisał. A Antkowi z naszej strony wielki ukłon za wiadomości.
Jeśli chodzi o nas to w BIałymstoku mieliśmy normalnie pobieranie nasienie (do depozytu) tylko te mężusiowe żołnierzyki starsznie cholery wolne i praktycznie bezruchliwe (ruch w miejscu)- czyli przeprowadzona wczesniej inseminacja w Zabrzu nie miała sensu. Wcześniej była moja stymulacja. Później punkcja, transfer. Zarodeczki były O'K. Tylko żaden z podanych nie chciał jakoś zostać u mnie. Wynik testu - I kreska. Do kitu.
Lekarz prowadzący stwierdził że można przeprowadzać kolejne in vitro za 3 mce. Ale brak takich pieniędzy i to tak szybko wykluczył możliwość. Doktore stwierdził, że męża możlna podleczyć w tym czasie. Szukaliśmy androloga w pobliżu. Znalazłam tylko Kraków i przez Laboratorium Demeter - właśnie Urogen. BYliśmy na pierwszej wizycie. Byliśmy razem mnie to trochę krępowało - bo to dziwne że tam nie ma żadnego parawanu. Oczywiście że było badanie przez dotyk, usg i inne (wierz mi mniej przyjemne dla mężusiów). Lekarz stwierdził 4 choroby. Mąż się poczuł jak to stwierdził "wrakiem człowieka". Chyba się rozpisałam, ale to dla mnie ważne

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 kwie 2004 09:15 
Awatar użytkownika

A tak w ogóle, to Letkiewicz wywarł na nas wrażenie konkretnego człowieka. Wydaje nam się że wie co mówi. Klientów u niego sporo i na pierwszy raz nie mamy mu nic do zarzucenia. Nie wiemy czy pomoże ,ale trzeba próbować. A tak w ogóle to nawet dla zdrowia mężusia później, (bo ma też powiększoną prostatę)

PostZamieszczono: 22 cze 2007 15:36 
Awatar użytkownika

Czekamy nadruga wizyte u dr Letkiewicz w UROGEN w T. Górach. Muszę przyznac, że pierwsze wrażenie zrobił na nas niekorzystne ale jak sie powiedziało A trezeb apowiedziec B. Mam wrazenie, ze chce wyciagnac od nas kase. Problem faktycznie mamy ale On chce zrobic wszystkie badania swiata od razu. Pozatym ja sie lecze u innego gina i nie chce go zmienac. A wogóle mam wrazenie, ze w lekarze w tej dziedzinie chca z awszelka cene zebys do nich chodziła i sypia obelgami w stosunku do innych. Bardzo mnie to razi. Przeciez to sa tak intymne sprawy, ze trzeba duzo taktu i konkretów. Kogo możecie polecic w okolicach T. Gór???

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 mar 2008 15:46 
Awatar użytkownika

Pod żadny, pozorem nie chodźcie do tego naciągacza z Urogenu w Tarnowiskich Górach. Straciliśmy z moim M tylko czas i pieniadze. Badania, które nam zlecił były nioepotrzebne a tych potrzbnych nie robił. W dodatku nie leczył prostych spraw, które innyc lekarz wyleczył w ciągu miesiąca. Polecam PROVITĘ w katowicach.

http://gagina.fotosik.pl/albumy/590919.html
<a href="http://www.suwaczek.pl/cache/de06ad7d9f.png">Bartuś</a>

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 mar 2008 12:34 
Awatar użytkownika
wspieram kalendarz 2015

Dr Letkiewicz - oszust i skręt
Wyciągnął od nas kasę, biopsję przeprowadził w znieczuleniu miejscowym bijąc zastrzyk w jajka - dał mężowi patyk w zęby , żeby zagryzł jak będzie bolało. Sadysta. Naszą opinię potwierdzają lekarze urolodzy, którzy go znają i z nim pracowali. Wiem, że liczne dyplomy robią wrażenie, ale nie o to chodzi.

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 mar 2008 07:31 
Awatar użytkownika

Starając sie o dziecko 3 lata temu trafiliśmy do Urogenu. Naszym zdaniem również chodziło o wyciągnięcie od nas kasy. Wówczas oferowano każdemu szczepionkę na jakieś bakterie czy wirusy i zakładano, że każdy je ma, i badania trzeba powtarzać aż do skutku. U męża też chciano robić operację. Po pierwszej wizycie zrezygnowaliśmy i unikneliśmy niepotrzebnego wydawania kasy. Po przeczytaniu wielu artykułów głównie anglojęzycznych okazało się, że przypadłości męskich powodujących niepłodność nie da się leczyć i jedynym rozwiązniem pozostaje micro manipulacja. Tym bardziej że w efekcie mamy jedno dziecko oraz drugie z terminem na czerwiec po in vitro w Kriobanku w Białymstoku (każde za pierwszym podejściem).

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lis 2008 12:50 
Awatar użytkownika

Ostrzegam, odradzam
Omijajcie kolesia duzym lukiem. Chcial mnie naciagnac na droga terapie antyszczepionka produkowana w Krakowie na podstawie materialu ode mnie pobranego. Jak sie okazalo, metoda ta jest metoda doswiadczalna i ma jedynie wspomoc kuracie antybiotykowa. Wcale nie musi przyniesc pozadanego rezultatu. Wydaje mi sie jednak ze to nie o ta antyszczepionke chodzilo a o wspomaganie terapi laserem za ktory Letkiewicz zyczy sobie 50zl x 10razy i wizyty u Letkiewicza za ktore tez symbolicznie bedzie zgarnial kase. Poszedlem wiec do innego urologa ktory powiedzial ze niemam zadnej z przypadlosci ktora Letkiewicz u mnie znalazl.
Dr. Letkiewicz nie przypomina wygladem lekarza, wyglada raczej jak dobrze prosperujacy biznesmen, przechwala sie uzyskanymi tytulami naukowymi, tym ze wyklada Etyke w Katowicach na GWSH. On niewie co to etyka i moralnosc,.,.
Sprawe trzeba naglosnic. Najgorsze jest to ze skurw... naciaga emerytow bez dostepu do netu, zacheca ich duza kolorowa reklama w lokalnej Tarnogorskiej gazecie, pierwsza wizyta jest gratisowa a potem pewnie nie jeden emeryture u niego zostawia bo gadane facet ma i znajduje schorzenia ktorych inni urolodzy nie widza. Dodam jeszcze ze znany jest w swiadku nie tylko urologow i nie tylko w Tarnowskich Górach.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 gru 2008 19:39 
Awatar użytkownika

marlonb pisze:
Ostrzegam, odradzam
Omijajcie kolesia duzym lukiem. Chcial mnie naciagnac na droga terapie antyszczepionka produkowana w Krakowie na podstawie materialu ode mnie pobranego. Jak sie okazalo, metoda ta jest metoda doswiadczalna i ma jedynie wspomoc kuracie antybiotykowa. Wcale nie musi przyniesc pozadanego rezultatu. Wydaje mi sie jednak ze to nie o ta antyszczepionke chodzilo a o wspomaganie terapi laserem za ktory Letkiewicz zyczy sobie 50zl x 10razy i wizyty u Letkiewicza za ktore tez symbolicznie bedzie zgarnial kase. Poszedlem wiec do innego urologa ktory powiedzial ze niemam zadnej z przypadlosci ktora Letkiewicz u mnie znalazl.
Dr. Letkiewicz nie przypomina wygladem lekarza, wyglada raczej jak dobrze prosperujacy biznesmen, przechwala sie uzyskanymi tytulami naukowymi, tym ze wyklada Etyke w Katowicach na GWSH. On niewie co to etyka i moralnosc,.,.
Sprawe trzeba naglosnic. Najgorsze jest to ze skurw... naciaga emerytow bez dostepu do netu, zacheca ich duza kolorowa reklama w lokalnej Tarnogorskiej gazecie, pierwsza wizyta jest gratisowa a potem pewnie nie jeden emeryture u niego zostawia bo gadane facet ma i znajduje schorzenia ktorych inni urolodzy nie widza. Dodam jeszcze ze znany jest w swiadku nie tylko urologow i nie tylko w Tarnowskich Górach.

Nie dziwię się. Znam go od 21 lat. Dużo złego mi zrobił. Ale nie chodzi tu o mnie tylko o Was. Dla niego liczy się cwaniactwo i kasa a o tym kogo zna i co ktoś mu proponował z półświadku_hoho. Jego św pamięci ojciec przewróciłby się w grobie bo dzięki niemu miał te znajomości, żeby wystartować. Te dyplomy i przysięga to tylko dla niego teoria. Nie zaufałabym mu nigdy w życiu. Kiedyś był taki jak po studiach, zwykłym lekarzyną w poradni kolejowej. Ma gadane, to fakt. Pracował później w szpitalu przy ul. Żeromskiego w Bytomiu. Niewiem jakim cudem objął stanowisko dyrektora przychodni kolejowej w Tarnowskich Górach ale nie na długo, skarżono się, że pije. Teraz ma "UROGEN" w Tarnowskich Górach. Jak ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej to moje gg: 6081195
Aha i jeszcze prowadzi audycję w radio piekary, żeby przyciągnąć staruszków:) obłęd.

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008 21:21 
Awatar użytkownika

Dziwię się tym wszystkim komentarzom i nie wierzę własnym oczom. Znam dr Letkiewicz to bardzo dobry specjalista, wykonuje szeroką gamę badań, którzy inni lekarze urolodzy w ogóle nie zalecają, nie mając pojęcia o leczeniu. Mój mąż leczył się w Katowicach u jednego z urologów- katastrofa. nie zauważają chorób, źle diagnozują i mało tego obrażają konkurencję. Już teraz wiem dlaczego. Bo ma dużo pacjentów i jest niezłą konkurencją dla tych beznadziejnych kolesiów którzy nie umieli wyleczyć mojego męża. Ja leczyłam się z mężem w Provicie i ponieśliśmy klęskę. Całe szczęście, że trafiliśmy do doktora Letkiewicza. W końcu jedynemu lekarzowi udało się wyleczyć mojego męża. Ja później leczyłam się w Krakowie i jesteśmy szczęśliwymi rodzicami naszej małej córeczki. Nie raz słyszeliśmy zazdrosne komentarze z ust innych urologów śląskich. Nie mogą znieść że ma takie wzięcie i tyle dyplomów i tytułów. To trzeba wtedy koledze po fachu dowalić. Jest drogi ale to nie oznacza że naciąga ludzi. Czy przymusza kogoś siłą żeby mu płacił? A co może w Provicie jest tanio? Jak kogoś nie stać na leczenie niech idzie do kogoś innego a nie rzuca oskarżeniami bo jest rozgoryczony, że nie może zapłodnić żony.Te komentarze są szyte grubymi nićmi. Każdy mądry człowiek to zauważy. Wdzięczna pacjentka.

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 11:48 
Awatar użytkownika

elena35 - I ślepej kurze zdarzy się ziarnko. Gratuluję tego, że Wam się powiodło ale nie zmienię zdania o tym naciągaczu.

http://gagina.fotosik.pl/albumy/590919.html
<a href="http://www.suwaczek.pl/cache/de06ad7d9f.png">Bartuś</a>

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]