Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 20 mar 2004 10:34 
Awatar użytkownika

Witam !!!!

Wiosenna pogoda nastroiła mnie do tego żeby zacząć planować wakacyjny urlop :lol: :lol: . Moja córcia będzie miała wówczas 5 -mcy . 8O Nie mam jeszcze rozeznania w tej kwestii , ale może ktoś z Was na takie przetestowane miejsca nad Bałtykiem gdzie można spokojnie jechać z taką dzidzią. Może znacie adresy stron www lub kontakty tel. pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych ? Czekam na wieści

Pozdrwiam

Majka i 5-cio tygodniowa Dominika

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 21 mar 2004 00:21 
Awatar użytkownika

Majka, zajrzyj na wątek Wakacje na forum Pogadajmy :lol: Drążę temat, bo również planuję wyjazd nad morze, ale pod koniec sierpnia, kiedy Amelka będzie miała 7 miesięcy. Szukam miejsca w którym na pewno będę miała własną łazienkę i dostęp do kuchni, bo przecież już wtedy córcia będzie podjadać coś oprócz cyca :wink: Myślę, że nie warto też wybierać zbyt dużej miejscowości - za duży tłok, ale i zbyt malej też nie - dostęp do lekarza (tfu, tfu :!: )
Podałam tam adres www.spanie.pl ale wczoraj znalazlam jeszcze www.turystyka.org.pl

Czekam też na propozycje bocianowiczów :wink:
Pozdrawiam i życzę owocnego szukania :lol:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 kwie 2004 12:51 
Awatar użytkownika

Czesc,
Trafilam na ten temat dopiero dzis ale za to moge polecic b. ciekawe miejsce, w ktore udaje sie okolo 15.08. (juz sie nie moge doczekac :) )Polecone lecz jeszcze przeze mnie nie sprawdzone. Wejdz na www.panorama.nadmorze.pl. W cenie jest zestaw dla niemowlaka czyli wanienka, przewijak, krzeslo do karmienia (ale Tobie chyba jeszcze nie potrzebne). Osrodek jest sprofilowany na dzieci.

Pozdrawiam
Anka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 kwie 2004 09:03 
Awatar użytkownika

Byłam w Białogórze... kiedy byliśmy w sąsiednich Dębkach, pojechaliśmy tam na rowerkach :wink: Miejscowość wygląda bardzo sympatycznie, nie było zbyt wielu ludzi. jedyny mankament, to ta odległość do morza!!!
Ale propozycja tego osrodka dość ciekawa. 2mama, a czy oni liczą i za niemowlaki???? Bo ja musiałabym jeszcze płacić za psa! Chyba za drogo by mnie to wyszło :roll: :(

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 kwie 2004 10:27 
Awatar użytkownika

Czesc,
U nich placi sie jakos przedziwnie bo ja mam apartament z 4 luzkami a place za 3,5 osoby. Tak do konca nie wiem jak to jest, musisz zadzwonic do nich i zapytac. Mnie za cala rodzine za tydzien wyszlo okolo 960 zł Nie wiem czy to duzo czy malo ale beda to nasze pierwsze wspolne wakacje. Huraaaa:)
Moje dzieci w sierpniu beda mialy: Rafalek 2 lata i 3 mies a Antos 1 rok. Kota zostawiam w domu.

Wiem ze odleglosc od morza nie jest mala ale z opowiesci osoby polecajacej wiem, ze dowoza do plazy dorozka, podobno niesamowita radocha dla maluchow:) Dzieci tej osoby od rana staly przy drziwach gotowe do wyjscia na plaze :) Dobry sposob na poranne humory dziecka.

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 kwie 2004 21:20 
Awatar użytkownika

Dzięki 2MAMA :cmok:
Zadzwonię do nich na pewno, bo bardzo mi się podoba to, że mają aneksy kuchenne w pokojach.
Mam nadzieję, że uda nam się wygospodarować trochę kasy i wyjechać choć na kilka dni1 Jeśli będzie to możliwe, to może się spotkamy, bo też planujemy wyjazd po 15 sierpnia :roll: A nasz pies chyba bedzie musiał pojechać gdzie indziej na wakacje.... :(

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 08 kwie 2004 09:14 
Awatar użytkownika

Amri,
Super ze planujesz wyjazn w tym samym terminie co ja :) Daj znac jak juz zaplanujesz na 100% to sie jakos umowimy.

No i oczywiscie lozko przez ó sie pisze, jakas pomrocznosc jasna mnie wziela :)

Pozdrawiam Swiatecznie

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 08 kwie 2004 13:21 
Awatar użytkownika

dziewczyny. moge z czystym sercem polecic PODDĄBIE kolo ROWÓW. bylismy tam zeszlym roku, gdy nika miala 8 miesiecy, wspaniala mala miejscowosc, ale "uslugi" na wysokim poziomie, malo ludzi, jedzenie pyszne, miejscowosc polozona w lesie, cisza, spokoj. jest tylko jedno "ale" - CENY POWALAJA. za domek placilismy 300 zl za dobe. 8O fakt, ze byl to piekny dom z wielkim salonem i 3 pokoajmi, weranda, ogrodkiem, pelnym wyposazeniem (nawet pralka), ale mimo wszystko... splukalismy sie. dlatego w tym roku jedziemy w gory.
jesli chcecie, moge poszukac adresy dtron, na ktprych wtedy szukalismy. :lol:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 08 kwie 2004 21:12 
Awatar użytkownika

My też planujemy wyjazd nad morze tylko gdzie?? Jesli ktoś ma coś sprawdzonego poprosze o linki.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 08 kwie 2004 22:31 
Awatar użytkownika

Małgosik gdybyś mogła poszukać namiarów tzn adresu stron byłabym zobowiązana .

2Mama dzięki za adres www. Na razie nie skorzystamy ale kto wie może w przyszłości .Chodzi mi o tę odległość do morza . Dorożka dla mojej Dominisi na razie nie będzie atrakcją , ale może za rok.

Póki co zrobiłam wstępną rezerwację w Niechorzu . Pensjonat nad samym morzem z własnym dojściem do plaży (40m ). Zarezerwowałam studio z aneksem kuchennym . Ponad to do jeziora jest 500 m , a tam ponoć są atrakcyjne warunki dla turystyki pieszej. Także spacery w razie niepogody jak znalazł. Bliskość plaży z kolei powinna rozwiązać problem szybkiej ewakuacji do pokoju , jeśli np Dzidzi nie będzie się podobać . Adres www.apartamentypatio.republika.pl
Dzięki za odzew.

Pozdrawiamy
Majka i Dominisia

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2004 23:04 

Znalazłam coś w Juracie takiego, fajnie bo nawet pralka jest "DORACO"

Ceny nad morzem są powalające, my jedziemy na mazury za cały dom płacimy chyba 120 zł + prąd.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 17 kwie 2004 10:54 
Awatar użytkownika

Witajcie może zobaczcie tu.
Pozwoliłem sobie zaciągnąć:
sznurcia pisze:
aaaaa dziewczyny :) obiecałam Wam kiedys linki do osrodkow dla rodzin z dziecmi :) Poki co odnalazłam jeden :) http://www.polskiemorze.pl/anna/index.htm
Osobiscie nie byłam więc nie moge nic powiedziec ale czytałam gdzies w sieci pozytywne opinie e-mam :)

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 19 kwie 2004 11:17 
Awatar użytkownika

Właśnie jestem nad morzem z 5 miesięcznym dzieckiem. W Sopocie.
Z dzieckiem nie przemieszczającym się samodzielnie można pojechać absolutnie wszędzie. To najlepszy czas na podróże. Później musi mieć czyste miejsce do raczkowania, potem bezpieczne miejsce do biegania itp. Do 6-7 miesięcy dziecko jest całkowicie niekłopotliwe. Może spać w wózku, przewinąć można wszędzie, a z myciem i tak nie należy przesadzać, bo robią się od niego dziurki w skórze :wink:
pozdrowienia

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 11:05 
Awatar użytkownika

Dorunia ceny są tam powalające a może coś innego???

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 12:17 
Awatar użytkownika

A ja szukam czegos kolo Jaroslawca, najlepiej calego domku do wynajecia. Jak na razie moje poszukiwania w sieci nie przyniosly efektow. Moze ktos z Was zna tam cos fajnego.
Planujemy wypad same kobitki z dziecmi (tatusiowie dojezdzajacy), wiec przydalby sie domek lub apartament z kilkoma sypialniami.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]