Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 lip 2016 15:37 
Awatar użytkownika

Udałam się ostatnio do psychologa specjalizującego się w pomaganiu osobom borykającym się z niepłodnością. Opowiedziałam jej o problemach moich i męża z poczęciem dziecka. Zaleciła psychoterapię małżeńską i z tym jak najbardziej się zgadzam. Nurtuje mnie jednak pewna sprawa. Mój mąż nie lubi uprawiać seksu. Chce mieć dziecko tak, jak ja, ale gdy przychodzą dni płodne, często nie ma ochoty i uprawia seks z przymusu. Psycholog uważa, że wynika to z problemów seksualnych oraz blokady psychicznej i może być główną przyczyną naszej niepłodności. To dosyć mocne stwierdzenie. Czy rzeczywiście może tak być? Mąż jest osobą dosyć zamkniętą w sobie, stresującą się nawet małymi rzeczami. Czy to jest ta "blokada", o której wszyscy mówią, że trzeba się "wyluzować"? Sądziłam, że dotyczy to tylko kobiety.
Bardzo proszę o odpowiedź.
K.

11.2018 - wizyta w OA -> rozpoczęcie procesu adopcyjnego
aktualnie -> mamy kwalifikację, w trakcie kursu

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]