Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 10 sie 2015 08:44 

Dzień dobry ! Jestem po trzeciej, nieudanej próbie ICSI. Mam prawie 33 lata i jeszcze nigdy nie byłam w ciąży. Moj mąż ma zdiagnozowaną ciężką niepłodność. nasz lekarz twierdzi jednak, ze im więcej razy będziemy próbować, tym bardzuej statystyka bedzie wpływała na naszą korzyść i powinno się udać. Ostatnio ciezko podzielać mi ten optymizm. Mam zaburzenia snu. Budzę sie w nocy( średnio co 2 godziny ) i dopada mnue nawał myśli. Ze mam juz tyle lat, ile mam. Ze nawet, ze ciezko mi utrzymywać znajomosci, bo zaczynam zazdrościć ludziom, którzy dzieci mają. Nie moge skoncentrować sie na pracy. Jedyne, czego pragnę, to mieć dziecko.. Rozumiem, ze stres jest moim przeciwnikiem, ale ciezko mi się go pozbyć.

Jak mogę sobie pomóc ?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 sie 2015 19:17 
Awatar użytkownika

Witam Z tego co Pani pisze wydaje mi się, że niewątpliwie ma Pani obniżony nastrój, a niewykluczone, że nawet objawy depresyjne. Sugerowałbym spotkanie z kompetentnym psychologiem. Depresja nie pomoże w staraniach, a może je jedynie utrudnić.Czasami w takich sytuacjach niezbędne są na krótką chwilę leki. Wierzę także, że wybrali Państwo naprawdę dobrą klinikę, w której najważniejszy jest pacjent i jego dobro. Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]