Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 06 sty 2015 19:47 
Awatar użytkownika

Kiedy chodziliśmy na terapię małżeńską dotarło do mnie, że boję się mieć nadzieję i jednocześnie muszę ją mieć. Martwię się, czy będę umiała cieszyć się ciążą i dzieckiem jeśli już się pojawią. Na razie od 4 lat znam tylko smak niepowodzenia, rozczarowania, rozgoryczenia i konieczność "pozbierania się". I cały proces od nowa wiele, wiele
Nadziei mam tylko troszkę - tak na wszelki wypadek, prewencyjnie, żeby się nie rozczarować za bardzo, żeby się nie rozsypać.

I jaki jest tego efekt? IVF, które zawsze wydawało się być ostatnią nadzieją, ostatnią szansą kompletnie nieosiągalną - właśnie się dzieje. A ja co? A ja sprawdzam w internecie od kiedy można się cieszyć ciążą - od którego tygodnia. Co zrobić kiedy zdarzy sie poronienie, chcę być przygotowana na najgorsze. W moich marzeniach pojawia się "zarodek" i "płód" nigdy "dziecko". Planuję, że zapytam panią doktor i jak ona mi powie, że JUŻ to zacznę... To chore, czuję, że to chore. Może się spełnić moje największe marzenie a ja planuję jak się z niego za szybko nie ucieszyć.

Jednocześnie bardzo się boję, żeby mnie to nie blokowało, ta moja ostrożność w emocjach. Jak zaprosić do siebie dziecko, którego tak bardzo pragnę, że boję się je stracić, zanim się pojawiło?

2016 trzecia stymulacja - crio - :) TP 27.12.16

Mój bocianowy blog - zapraszam: http://www.nasz-bocian.pl/blog/62353

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 sty 2015 18:26 
Awatar użytkownika

Witam. Niestety nie ma innego wyjścia jak świadomość, że wchodząc w trudną sytuację, która może skończyć się różnie decydujemy się na to. To rodzaj dojrzałości. Jeśli nie zgadzamy się na porażkę, nie mamy także szansy na powodzenie. pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]