Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 sie 2014 23:45 

My leczylismy sie 2 lata, było IUI, potem IVf aż udało sie naturalnie
Odnieslismy sukces, oboje cieszylismy sie z malucha, partner wspierał mnie w ciazy Potem także po porodzie, aż.... 2 miesiace po narodzinach dziecka znalazł sobie młodsza o 7 lat kochanke... Nasz zwiazek ostatecznie rozpadł sie gdy synek miał pol roku Jako powod ex podawał M.in. "Seks z przymusu podczas starań o dziecko"... Ja mysle tez ze przeroslo go samo ojcostwo, nowe obowiązki i... To, ze sie w koncu udało Dodam, ze byliśmy zgodnym i dobrym związkiem
Sprawa jest jeszcze o tyle tragiczna, ze ojciec, który tak chciał tego dziecka teraz je praktycznie porzucił, nie chce odwiedzać synka, płaci malutkie alimenty, w sadzie walczy o jak najniższe...
Czy Pani ekspert spotkała sie kiedys z podobna sytuacja? Czy to jest częste przy takich długich staraniach o dziecko? Czy to po prostu kwestia niedojrzalosci byłego partnera? W koncu czy jest szansa, by ojciec zmienił podejście do synka? Co robic?

2012 - IMSI :(
11.2012 - naturalny cud
11.07.2013 Miłosz

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 wrz 2014 20:59 
Awatar użytkownika

Witam :-)
Zdecydowanie uważam,że to kwestia niedojrzałości Pani partnera. To prawda,że seks na gwizdek może przysporzyć parze sporo problemów, ale nie takich które kończą się znalezieniem innej partnerki. Bardzo mi przykro, że to Panią spotkało. Myślę, że powinna Pani zadbać teraz o siebie, żeby nie popaść w przekonanie, że to wszystko Pani wina i że inna kobieta jest lepsza od Pani. pozdrawiam Proszę na siebie uważać, bo jest Pani najważniejsza dla swojego dziecka, ale także dla siebie.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]