Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1886 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lut 2007 19:46 
Awatar użytkownika

edziaedzia pisze:
PATI to sięróznie kształtuje ja np.za pierwsze IVF zapłaciam w sumie 4,5 tyś natomiast drugie IVF wyniosło mnie 5,5 i z tego co wiem to moje wydatki są z tej półki "minimalne" a najwiecej chyba można zabulić około 9 tyś ,ale faktycznie zaloguj się na szczeciniankach tam jesteśmy wszystkie i na pewno będziesz miałą więcej informacji :lol:
edziaedzia, dzieki za odpowiedz, na tej stronie-szczecinianki nie moge sie zalogowac.Mozesz mi powiedziec ile same leki kosztuja? Czy to wszystko organizuje klinika? Renata 8)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 mar 2007 00:08 
Awatar użytkownika

paty zabieg kosztuje 2000 bez mrożenia lub 2600 z mrożeniem ,więc leki w pierwszym wypadku wyniosły ok 2500zł a w drugim ok 3000 zł
leki kupujesz sama na polecenie doktora na receptę

a czy napisałaś coś na wątku "witaj" na szczeciniankach?jeżeli tak to niedługo dostaniesz potwierdzenie i hasło do zalogowania od administartora

pa pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 mar 2007 14:17 
Awatar użytkownika

edziaedzia pisze:
paty zabieg kosztuje 2000 bez mrożenia lub 2600 z mrożeniem ,więc leki w pierwszym wypadku wyniosły ok 2500zł a w drugim ok 3000 zł
leki kupujesz sama na polecenie doktora na receptę

a czy napisałaś coś na wątku "witaj" na szczeciniankach?jeżeli tak to niedługo dostaniesz potwierdzenie i hasło do zalogowania od administartora

pa pozdrawiam
Dzieki za odpowiedz, jak przeszlas ten zabieg? ,jestes zadowolona ? czesc Renata . 8)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 mar 2007 20:17 
Awatar użytkownika

Myślę, że warto o tym napisać. Tym bardziej, ze ceny te się zmieniły.

ICSI - 3.000 zł
w tym pobranie, zapłodnienie i hodowla - 1.800 zł
transfer - 1.200 zł

hodowla do stadium blastocysty - 300 zł

monitoring - 1.000 zł

mrożenie - 1.000 zł
Skopiowałam to ze szczecinianek to ceny z 26 lutego z Unii (Vitrolive)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 05 mar 2007 09:47 
Awatar użytkownika

paty przepraszam że tak długo nie odpisywałam ale prawie cały czas przebywa łam u mamy,a zabieg przeszłam ok to nic nie boli ,a zadowolona jestem bo efekt jest :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 kwie 2008 16:28 
Awatar użytkownika

Czesc ja w lipcu mam zamiar wykonac invitro w szczecinie i wybralam wlasnie klinike vitrolive bo innej nie znam w tym miescie,czy jest moze jakas pani co niedawno leczyla sie tam?I czy pomoglo :wink: poz :) drawjam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 kwie 2008 20:20 
Awatar użytkownika

Ja z mężem byliśmy pacjentami w vitrolive w Szczecinie efekt synuś ponad 4 miesięczny w tej chwili. Polecam doktora Bączkowskiego cudowny człowiek wspaniały lekarz zwłaszcza dla kogoś kto ma wiele obaw i wszystkiego się boi prowadzi człowieka za rękę jak niemowlaka i sprawia wrażenie kogoś kto strasznie angażuje się w twoją sprawę i cieszył się razem z nami :lol:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 29 kwie 2008 01:38 
Awatar użytkownika

Witam i dziekuje za odpowiedz Krystino znam dr,Baczkowskiego robil mi ostatnia trzecia i niestety nie udana :oops: inseminacje w ubieglym roku na Uni Lubelskiej. sprawjal wrazenie osoby troszeczke smiesznej i niezdarnej :) Interesuja mnie jeszcze koszty wykonywania invitro i ile ten caly etap trwa,wszystko mnie interecuje,prosze o wypowiedzi :) :flowers: :flowers: :flowers: dziekuje

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 29 kwie 2008 15:36 
Awatar użytkownika

Abi-agulka rzeczywiście doktor robi takie wrażenie ale to bardzo dobry specjalista można o nim przeczytać na stronie Vitro miał staż za granica i jeździ na zagraniczne szkolenia słyszałam ze zajmuje się również studentami zagranicznymi
Do tego co dla nas było ważne oprócz opiekuńczości był fakt że to doktor zajmuje sie całym laboratorium czyli nasionkami i ich obróbką oraz komóreczkami. Powyżej masz koszt ale z marca zeszłego roku z lekami ok 10 tyś jeśli dobrze się będziesz stymulowała. Procedura trwa 12-14 dni do pobrania potem 3-5 dni do podania komóreczek. Niestety trzeba brać 1lub 2 m-ce przed tabletki antykoncepcyjne na wyciszenie jajników potem zastrzyk z dipheriliny i po 2 tyg procedura opisana powyżej.
Dochodzą jeszcze koszty badań które trzeba zrobić czyli hormony, nasionka i jeśli problem jest u męża to doktor zaleci kariotyp ok 500-600 zł. prywatnie bo na kasę czeka się bardzo długo nam akurat się spieszyło ja miałam jeszcze ze sobą hsg jajowodów.
Jeśli chodzi o inseminację to mam nadzieję, że wiesz, ze najczęściej ciążę uzyskuje się robiąc ją w 6miesiecznym cyklu 6 razy

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2008 12:19 
Awatar użytkownika

Witam WAS wszystkich, mam ogromna prosbe, napiszcie mi cos wiecej o HSG, ktory jest wykonywany w Policach, moze ktoras z WAS miala to badanie tam, ja juz jestem przygotowywana, dzisiaj mialam pobrany wymaz, wynik ok, wiec jeszcze troszke i ide do Polic, mam pewne obawy bo kurcze naczytalam sie i nie ukrywam ze trzese sie na sama mysl o tym, jednakze chcialabym miec to juz sa soba!!!! czekam na wiadomosc, dzieki, pozdrawiam, a tak na marginesie to staramy sie z mezem o dzieciaczka juz 3 lata, miesiaczki mam regularne, owulacja jest, podejrzewaja u mnie psychike niestety.....pa

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2008 13:11 
Awatar użytkownika

Witaj,HSG dosc nie przyjemne badanie jajnikow,wpuszczany jest kontrastza do ja nikow i sprawdza sie wtedy czy sa drozne czy nie,moje byly drozne a bolalo jak nie wjem co,za kontrast placisz sama lub jak jest ktoras pani w tym samym czasie to mozna na poloew,badanie trwa pare minul i po chwili idziesz do domu, aha podaja tabletki przeciwbolowe ktore i tak nie pomagaj,mam pytanie jaki DR.bedzie ci to badanie robil?

Dodane po: 2 minutach:

Zapomnialam dodac,niektoe dziewczyny w ogole nic nie czuja wiec sie nie martw ja przezylam i ty dasz rade :lol: napisz jak bylo,pozdrawjam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2008 20:10 
Awatar użytkownika

Nie wiem jaki lekarz, bo kieruje mnie tam Kurzawa, a stamtad nikogo nie znam...dlatego pytam WAS o opinie dla Polic, dzieki i pozdrawiam!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 09 maja 2008 22:48 
Awatar użytkownika

piski mnie absolutnie nic nie bolało nawet tabletek nie brałam :D ale najlepiej zajżyj na wątek o HSG część IV myślę a może II

IV ICSI - 24.01.2011 Manuelek
VI ICSI - 01.05.2013 - Lilianka

handmadebymali.blogspot.de
Czerwiec 2015 crio nieudane. Koniec :) jestem spełnioną mamą

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 22 maja 2008 13:32 
Awatar użytkownika

hej to ja piski, dziewczyny jestem po hsg, oj bolalo mimo lekow.......ale jajowody drozne, dzieki wszystkim wam za dobre rady, napiszcie co dalej mam robic? do mojego dr ide dopiero 4 czerwca.

Dodane po: 7 minutach:

a tak w ogole to kiedy moge wspolzyc? i czy moge sie starac juz od tego cyklu, aktulanie mam 14 dzien cyklu wiec lada dzien bede miala dni plodne.......dzieki za wszelkie info, jestescie kochane ze tak sobie pomagacie nawzajem.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 maja 2008 10:51 

Witam. Jestem tu nowa i "zielona". Ja tez zastanawiam się nad wyborem Vitrolife. . Czy któraś z Was miała tam robione AID? Jesli tak, napiszcie proszę, który lekarz się tym zajmuje, jakie sa koszta i z jakim powodzeniem. Z góry dziekuję za każdą informację.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1886 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]