Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 113  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 23 gru 2004 20:21 
Awatar użytkownika

Witajcie Dziewczynki

Ponieważ nie jestem pewna, że dam radę jutro tu zaglądnąć, składam życzenia.
Życzę Wam wszystkim spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, żeby wszystkie marzenia się spełniły, a w szczególności to jedno jedyne dla nas najważniejsze...

Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia :)
Całuję gorąco Was wszystkie :cmok:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 23 gru 2004 20:54 
Awatar użytkownika

Magicznych chwil przy świątecznym stole, pachnącej choinki, puszystego śniegu i bocianowego Nowego Roku!
Libra
i 16-tyg. Novumowy cud

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 24 gru 2004 00:25 
Awatar użytkownika

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKIE wątkowiczki

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 24 gru 2004 00:36 
Awatar użytkownika

Życzę wszystkim Bocianowiczkom pachnących siankiem i jodłą wigilijnych chwil, a przede wszyskim tego, żeby w następną Wigilię przy Waszych rodzinnych stołach było Was więcej. :D Przyszły rok jest nasz! Greenwitch, ja też :bigok: Rozumiem, jak w takich chwilach oczekiwania bardzo potrzebuje się spokojnej nadziei. Buziaczki dla całego wąteczku, wcale już nie wątłego... Ja mam za 6 dni badanie drożności jajowodów. Zobaczymy 8O

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 24 gru 2004 15:51 
Awatar użytkownika

Właśnie w tym momencie odrobiłam się ze Wszystkiego!!!!

i życzę Wam wszystkim cudnej atmosfery przy wigilijnym stole, pachnącej choinką i piernikiem i spełnienie marzeń tych najskrytszych, których nie należy wypowiadać głośno aby sie spełniły.

Pozdrówka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 gru 2004 14:58 
Awatar użytkownika

Ponawiam prośbę o odpowiedź na moje pytania, żeby wiadomości na temat Macierzyństwa były na czasie:
1. Czy jest tabliczka z informacją, w jakich godzinach pracują?
2. Czy badanie nasienia nadal robione jest TYLKO w czwartki?
3.Czy usg nadal jest bez dokładnego opisu i bez zdjęć za 70zł?

Libra
i 17tyg. Novumowy cud

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 gru 2004 18:50 
Awatar użytkownika

Są podane godziny pracy.
Badania nasienia- nie wiem bo nie robilismy w Macierzyństwie.
Za USG płace 40 opis jest zdjęcia nie ma.
Pozdrawiam i życze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 gru 2004 18:58 
Awatar użytkownika

Tofficzek gdzie robiłaś histeroskopie i za ile?
Na początku przyszłego tygodnia a może jeszcze i w tym moje III IUI( doktorek kazał mi kupic szampana bo pewnie spotkamy sie w sylewstra :clown: więc troche poszalejemy i od razu oblejemy Nowy Rok) a jak nic z tego nie wyjdzie to przerwa na dalsze badania w perspektywie mam laparoskopie i histeroskopie.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2004 10:15 
Awatar użytkownika

Tofficzek pisze:

Parę stron temu odpowiadałam. Na Twoje pytanie odnosnie badania nasienia nie odpowiem Ci, ponieważ niestety my z takowego badania nie korzystamy, więc nie wiem czy w tej materii się coś zmieniło. A kartka z godzinami otwarcia kliniki wisi na drzwiach (przynajmniej tak było podczas mojej ostatniej wizyty tydzień temu).

Za USG płacę 40 zł (tylko pierwsze USG kosztuje 70 zł), nigdy nie robiłam USG "na wynos", więc zdjęcia nie potrzebowałam (zdjęcie cysty wykonano mi przed punkcją na Ujastek), opis USG jest wpisywany do karty.

6 ICSI ciąża biochemiczna

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2004 10:50 
Awatar użytkownika

Dorociu Histeroskopię miałam wykonywaną w Spesie przy Królowej Jadwigi ale mam mieszane odczucia co do tego miejsca :? Sprzęt ponoć bardzo dobry ale organizacyjnie cały zabieg pozostawiał wiele do życzenia, a lekarz, który wykonywał badanie to najwyraźniej trochę się pomylił w obserwacji, bo po konsultacji mój polip okazał się tylko fałdem endometrialnym, a rzekomo przewlekłego stanu zapalnego szyjki wcale nie mam, wogóle żadnego stanu zapalnego nie mam :? 8O Ale to juz akurat nie wina Spesu, tylko lekarza, dlatego już nigdy więcej nie dam się zbadać innemu lekarzowi niz dr Janeczko, no chyba, że sam mi kogoś poleci, jak było np. w przypadku laparoskopii. Histeroskopia diagnostyczna kosztowała 600 zł. Jeżeli masz w perspektywie laparoskopię i histeroskopię, to najlepiej żeby juz zrobić wszystko podczas jednej narkozy.
Ale póki co mocno trzymam za "szampańską" :clown: :drink3: III IUI i laparo juz nie będzie wcale potrzebna :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
Kryska29 Za badanie drożności :bigok: :bigok: :bigok: , daj szybciutko znać, jak już będziesz po :)
malinna dziekuję za wiadomość, teraz czekam na wynik Waszego badania i mocno zaciskam, żeby wyniki były dobre :bigok: :bigok:

greenwitch Kochana, jak się czujesz??? Czy stres związany z testowaniem już Cię dopadł :bigok: :bigok: :bigok: ? Bo mnie tak :roll: :hihi:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2004 15:22 
Awatar użytkownika

Tofficzku kochany, czuję się dobrze, dziękuję, choć jak już wiesz z mojego ICSI nici... Wszystkim moim zarodeczkom pięknym nie podobało się u mnie i klops... Pozostaje mi zamrożona blastocysta i wiara mnie jeszcze nie opuszcza...

Wiem, że jest na tym wątku osoba, którą ta wiadomość ucieszy bardzo, jednak wszystkim tym, którzy mi kibicowali i trzymali za mnie kciuki z całego serca bardzo dziękuję... :cmok: :cmok:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2004 15:55 
Awatar użytkownika

Kochane Krakuski!!!
Życzę Wam wszystkim świetnej sylwestrowej zabawy. Niech Nowy Rok przygna w nasze strony stado bocianów z małym zawiniątkiem dla każdego!!

Mam również nadzieję, że w nowym roku bocianowicze z Krakowa się zintegrują i bez względu na klinikę i lekarza, do którego chodzą spotkają się w styczniu na miłym spotkanku!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2004 16:08 
Awatar użytkownika

Greenwitch - przykro mi, że Twoje ICSI się nie powiodło. Naprawdę miałam nadzieję, ze takie piękne 8-komórkowce zadomowią się na 9 m-cy. Ale nie trać nadziei, w nowym roku będzie tylko lepiej. Rozumiem, że jesteś bardzo rozżalona i temu przypisuję sugestie, że Twoja smutna wiadomość kogoś ucieszy. Domyślam się o kogo Ci chodzi i chociaż znam tą osobę tylko z waszych potyczek słownych to uważam, że nie masz racji. Nie wierzę by ktokolwiek tu na bocianie cieszył się, że komuś się nie powiodło. Tobie napewno też nikt źle nie życzy. Jesteśmy wszyscy z Tobą - naprawdę. Całuję - Tula

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2004 16:23 
Awatar użytkownika

greenwitch kochana, Ty już wiesz, jak bardzo mi smutno :( :cry: Tak to już jest w tych naszych staraniach :( Pamietaj, że czeka na Ciebie piękna blastocysta w lodóweczce i na pewno tęskni :cmok:
Tula ma rację, tutaj na Bocianku chociaż czasami ma się odmienne zdania na różne tematy, to nie wierzę, żeby ktokolwiek komuś źle życzył czy cieszył się z porażki. Głowa do góry i tak Ci się w końcu uda, to tylko kwestia czasu i cierpliwości. :bigok: :cmok:

Gosia13 Wielkie dzięki za życzenia i oczywiście z wzajemnością :) . A co do stada bocianów, to jak styczeń będzie tak samo ciepły jak listopad czy grudzień to pewnie niedługo możemy się ich spodziewać :hihi:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2004 19:22 
Awatar użytkownika

Witajcie po świętach :D

Dziękuję za życzenia Gosi i też życzę nam wszystkim cudownego, bocianiego Nowego Roku.
Ja osobiście jestem głęboko przekonana, że ten nadchodzący rok będzie dla nas bardzo "owocny" :P
Chociaż dziś odebrałam swój wynik posiewu i niestety nie ma się czym chwalić. Owszem pozbyłam sie e.coli z posiewu moczu, ale na posiewie z szyjki jest ta sam wredna bakteria co przedtem. :evil: Ale może jakoś uda mi sie ją wygonić :roll:

Bardzo mi przykro Greenwitch że się nie udało :( , bardzo zaciskałam :bigok: za Ciebie i Maluchy. Ale czy jesteś już pewna? Wydawało mi sie, że miałaś testować w sylwestra? Jeśli się pomyliłam to przepraszam. :roll: Ale mi smutno, poważnie wierzyłam że Ci się uda.
Ale ten Nowy Rok będzie na pewno lepszy, nie poddawaj się!

To bardzo dobrze Tofficzku, że nie masz żadnych stanów zapalnych. Ja mam co chwilę i już mam serdecznie tego dość. Może to ta moja bakteria jest wszystkiemu winna?

Całuję Was i pozdrawiam :cmok:

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 113  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]