Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 gru 2013 22:17 

Drogie mamy, czy miałyście problem z przeforsowaniem płci dzieci w Waszych PCPRach i tym podobnych instytucjach? Mój PCPR jest zdania, że samotne mamy najlepiej funkcjonują z chłopcami, ja jestem przeciwnego zdania, szczególnie, że nie mam brata ani niestety już taty, który mógłby być dobrym wzorem osobowym dla chłopca, no i mamy impas. Podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 gru 2013 01:01 
Awatar użytkownika

Nobbo73 mój PCPR nie robi najmniejszego problemu przy wyborze płci i wieku dziecka :) miałam już i chłopców i dziewczynki.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 gru 2013 22:46 

wanielko, dziękuję bardzo za odpowiedź i zazdroszczę PCPRu. Zastanawiam się nad dwoma maluchami jednocześnie (o ile PCPR łaskawie się zgodzi). To jest wykonalne przy jednym rodzicu, prawda? Mam na myśli logistykę, karmienie, spracery, itd. Jeśli ten temat był już poruszany, to przepraszam, ale nie zdążyłam się jeszcze przekopać przez wszystkie posty :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 gru 2013 23:32 
Awatar użytkownika

Nobbo73 pisze:
Zastanawiam się nad dwoma maluchami jednocześnie (o ile PCPR łaskawie się zgodzi). To jest wykonalne przy jednym rodzicu, prawda? Mam na myśli logistykę, karmienie, spracery, itd.

mam 3 maluchów :) to jest wykonalne - mam teraz 3,5-latka, 3-latkę (rozwojowo o wiele mniej), 10-miesięczniak. bez problemu dajemy radę :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 gru 2013 23:56 

to pocieszające :D. W takim razie nie mam już wymówki i zaczynam poważnie rozważać dwójeczkę. Dzięki za inspirację :D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 sty 2014 22:01 

Od 9 lat jestem RZ, samotną z wyboru. Od początku prosiłam o dziewczynkę, bo nie mam mężą, braci ani kuzynów, nie jestem typem sportowca, na mecze nie chodzę... itp. Dla wszystkich w OAO było oczywiste, że to niedobre rozwiązanie dla chłopca. Jakie wzorce mogłabym mu przekazać? Potwierdziło się to w okresie dojrzewania mojej nastolatki... Powodzenia!

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]