Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 mar 2014 09:46 
Awatar użytkownika
witam,
nie wiem czy piszę w dobrym wątku, ale mam następujące pytanie. W lutym poznaliśmy naszego synka,był wolny prawnie, zdrowy. Złożyliśmy wniosek o adopcję, ale mb złożyła wniosek o przywrócenie praw. Nasza sprawa adopcyjna miała być w kwietniu, ale już wiemy, że zostanie odroczona bo sąd zlecił mb badania więzi. Dodam, że mb nie odwiedza dziecka i DD uważa, że nie ma możliwości, żeby sąd przyznał jej prawa. Natomiast wiemy, że może to potrwać bo kobieta zarzeka się, że będzie się odwoływać. Chcemy walczył o naszego synka i właśnie wymyśliliśmy, żeby na czas postępowania zostać rodziną zastępczą, a jak sytuacja się wyklaruje adoptujemy synka. Mamy kwalifikacje na RA ale nie na RZ. Czy jest możliwe złożyć teraz wniosek na RZ i jak to załatwić? Nie możemy patrzeć na synka w DD, tam się uwstecznia i gaśnie w oczach,on ma już dość DD a z nami nawiązuje coraz głębszą więź (choć jest dzieckiem bardzo nieufnym). Będę wdzięczna za każdą radę. =ooo*

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 mar 2014 18:04 

ale zdajecie sobie sprawę, że wtedy jak będziecie RZ matka biol będzie mogła mieć wasze dane i będzie mogla odwiedzać Wasze dziecko.
Ja chyba bym się czegoś takiego bała...

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 mar 2014 18:08 
Awatar użytkownika
Tak zdajemy sobie sprawę i zastanawiamy się co zrobić. Nie pozwolić na ujawnienie naszych danych czy wyrwać dziecko z DD i dać mu jak najszybciej normalny dom

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 mar 2014 22:10 
Awatar użytkownika

asikczek
uważam, ze to bardzo dobry pomysł jeśli zależy wam na chłopcu,przeszłam taka właśnie droge -pomyślnie.Było bardzo dużo nerwów, nastaw się na to ale w większości przypadków jest tak, ze MB dużo mówia, strasza a nic nie robia. nasza MB nie przychodziła na spotkania, my to za każdym razem dokumentowaliśmy ( spotkania były w DD) i w sadzie było czarno na białym jak rzadko się stawiała,nie musicie spotykać się w domu .

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]