Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 01 kwie 2019 20:04 

Joanna Kowalska pisze:

Sun2018 pisze:
My właśnie oczekujemy na kwalifikację

Powodzenia, trzymam kciuki żeby się udało.

Dziękujemy bardzo:)

-- 01 kwie 2019 19:09 --

bla_epl pisze:
dzień dobry,
czy ktoś z was spotkał się z sytuacją, że nie nie może wziąć udziału w kwalifikacji, ponieważ pracownik ośrodka zachorował i nie przygotował opinii o rodzinie? przyznam, że czuje się z tym mega źle, tak jakby bardzo bliska mi osoba mnie oszukała lub coś coś w tym stylu..... na 3 dni przed komsją kwalifikacyjną takie info 8O
pozdrawiam

ps jaki ośrodek w Łódzkiem polecacie?

-- 26 mar 2019 22:42 --

w zasadzie to dobry wieczór :)

Witam, nas niestety również spotkała ta sytuacja, byliśmy w gronie par które miały mieć kwalifikację w marcu. Telefon kilka dni przed. Stres przeciągnie się w naszym przypadku do czerwca bo wtedy mamy mieć komisje kwalifikacyjną. Nie wszystko w życiu niestety da się przewidzieć. Tłumacze sobie, że tak po prostu miało być.

03.2019 - usg domu

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 maja 2019 20:47 

Dzień dobry,
Dopiero zaczynamy naszą drogę z adopcją.
Chcemy złożyć dokumenty do OA w Łodzi myślimy o OA na Piłsudskiego. Co możecie powiedzieć o tym ośrodku?
Trochę jesteśmy przestraszeni po tym jak przeczytaliśmy o problemach z kwalifikacją na forum.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 maja 2019 17:57 

Abi2017 pisze:
Dzień dobry,
Dopiero zaczynamy naszą drogę z adopcją.
Chcemy złożyć dokumenty do OA w Łodzi myślimy o OA na Piłsudskiego. Co możecie powiedzieć o tym ośrodku?
Trochę jesteśmy przestraszeni po tym jak przeczytaliśmy o problemach z kwalifikacją na forum.

Ja mogę powiedzieć z mojej strony,że Panie z którymi miałyśmy kontakt były bardzo miłe i udzielały zapytań na wszystkie nasze pytania. Terminy tez udało się tak zgrać na rozmowy i testy żeby wszystkim pasowały. Wiem, że jest to ważna decyzja na którą czeka się z niecierpliwością ale trzeba zrozumieć, że zawsze może jakaś losowa sytuacja pozmieniać trochę plany a teraz pozostaje trzymać kciuki za kolejne etapy :)

03.2019 - usg domu

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 maja 2019 10:03 
Awatar użytkownika

Abi2017 adoptowaliśmy tam dwójkę, z 4 letnim odstępem. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Panie są kompetentne, pomocne i godne zaufania. W razie pytań, pisz.

maj 2013 Groszek
grudzień 2016 znów czekamy
luty 2018 Fasolka

"To nie my daliśmy Ci życie,
To życie dało Cię nam."

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 maja 2019 00:32 

Sun2018 i Hakunamatata badzo wam dziękuje za odpowiedź :-D
Mamy już umówioną rozmowę w OA TPD na ul. Piłsudskiego. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Z tego co czytałam na forum to raczej nie warto iść do OA na ul.Północnej 27/29 ze względu na panią psycholog - wolę się zapytać ponieważ chcieliśmy się też tam wybrać na rozmowę informacyjną?
Mam jeszcze pytanie czy słyszałyście czy udało się komuś adoptować rodzeństwo ale małych dzieciaczków tak od 0 do 3 lat?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 maja 2019 11:50 
Awatar użytkownika

Abi2017 pisze:
Sun2018 i Hakunamatata badzo wam dziękuje za odpowiedź :-D
Mamy już umówioną rozmowę w OA TPD na ul. Piłsudskiego. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Z tego co czytałam na forum to raczej nie warto iść do OA na ul.Północnej 27/29 ze względu na panią psycholog - wolę się zapytać ponieważ chcieliśmy się też tam wybrać na rozmowę informacyjną?
Mam jeszcze pytanie czy słyszałyście czy udało się komuś adoptować rodzeństwo ale małych dzieciaczków tak od 0 do 3 lat?

Abi2017 wspomnianą przez Ciebie panią psycholog z ROA trzeba przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza :) i polubić :) Droga jest długa i ciężka, ale w każdym Ośrodku są ludzie i "ludzie". Powodzenia :)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]