Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 sie 2019 11:24 

Witam serdecznie,
Mam 30 lat i od ponad roku bezskutecznie staramy się z partnerem o dziecko. Nie pomogły stymulacje Clo, Lamettą i Estrofemem. W każdym cyklu pęcherzyk rósł, jednak ani razu nie udało się doprowadzić do jego pęknięcia. W poniedziałek wykonałam w 4dc( krwawienie wywołane luteiną) badania:
AMH 0,9
FSH 52,16
LH 44,54
ESTRADIOL 17,3
Testosteron 0,31
DHEA-S 482,8

Załamałam się.. Czy to jest możliwe że w wieku 30 lat jestem po menopauzie? Czy istnieje jeszcze JAKAKOLWIEK szansa, że będziemy mieli swoje dziecko? Czy nawet myśląc o in vitro jest nadzieja na wykorzystanie własnej komórki?
Bardzo proszę o informację, wizyta w klinice dopiero za miesiąc a ja odchodzę od zmysłów..
Pozdrawiam
Paulina

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 sie 2019 10:16 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Niestety wynik jest zły i rokowanie w sytuacji kiedy wynik zostanie potwierdzony trudne Określane jest to mianem przedwczesnego wygasania funkcji jajników Można podejmować próby suplementacji estrogenami indukcji tkanki jajnikowej ale realnym rozwiązaniem może być skorzystanie z IVF z podarowaną komórką jajową Z poważaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]