Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 cze 2019 11:44 
Awatar użytkownika

W Invimedzie w Warszawie pracuje wspaniała pani psycholog Dorota Gawlikowska. Bardzo kompetentna i pomocna - wizyta 100 zł za godzinę.
Co jakiś czas Invimed organizuje też niepłodne warsztaty dla niepłodnych par, które prowadzi p. Dorota. Bardzo polecam! Mi i mężowi bardzo rozjaśniły w głowie i pomogły się ogarnąć. Te warsztaty mają bardziej formę wykładu. Nie trzeba się wypowiadać, nie ma żadnych zadań w grupach, itp.
Wiem, że p. Dorota prowadzi też grupę wsparcia dla niepłodnych osób, ale nie brałam udziału (nie pasowały mi godziny), więc się nie wypowiadam.

U psychiatry po zaświadczenie o adopcji byliśmy z mężem w Pruszkowie na osławionej ul. Promyka. Mieliśmy spotkania z p. dr. Celką. Też super kobitka - spokojna, rzeczowa, normalna. Wizyta 170 zł. Dobry, szybki dojazd obwodnicą i autostradą na Poznań.

27.04.18 transfer crio :(
11.2018 - druga wizyta w OA -> rozpoczęcie kursu adopcyjnego
aktualnie -> przygotowania do skanu domu...

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]