Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 sie 2017 10:01 

AgataTofik pisze:
Ja nie wiem czy nie umiem patrzec czy jak na stronie wchodze na swoje watki to nie umiem wejsc na ostatni przeczytany tylko na ostatnia strone.

O to to :-D Żeby była opcja wejścia na ostatnio przeczytaną stronę, bo jak się nie wejdzie kilka dni to się człowiek zastanawia na której stronie się skończyło czytać i trzeba po kolei szukać jak dziewczyny zdążą naskrobać kilka stron.

24.03.2017 jest synuś

Walka o rodzeństwo.
06.2018, 11.2018 i 12.2018 3x nieudane crio
Koniec z IVF

02.2019 - naturals, ale szczęście tylko na chwilę - 7tc [*]
08.2019 - drugi aniołek - 7tc [*]

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2017 10:08 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

dziekuje =ooo* właśnie o taka dyskusję nam chodzi. Aby wyłapać co jest dla Was użytkowników ważne, co trzeba poprawić. Jak byście chciały aby wyglądał Nasz Bocian? Miejsce w którym witamy sie przy porannej kawce i zegnamy tuz przed snem =xxx#

A co sądzicie o rozbudowanym profilu użytkownika??? Macie jakieś wizje? Jak chciałybyście aby wyglądał???

czekamy na :telefon:
który "niesie szczęśliwą nowinę"

28.03.2018 - Mamy Córcię z Serduszka :love:
28.03.2019- Cud :testI: beta 570
TP 26.11.2019 :love:
3.11.2019 przywitalismy Amelę po tej stronie brzucha ❤

https://www.facebook.com/groups/570646926624944/

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2017 10:28 
Awatar użytkownika

Podpisuje się pod wczesniejszymi uwagami. I jeszcze ze swojej strony - byłoby fajnie gdyby pojawiła sie mozliwośc przesyłania wiadomości z załacznikiem (chociaz w prywatnych wiadomosciach). Chyba że jest a ja nie potrafię? Czasami chciałabym komuś wysłac jakiś dokument, plik z informacjami i nie wiem jak (jedynie na prywatne maile, ale to już wychodzenie poza forum).

Moja córeńka

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2017 12:13 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

Bernie pisze:
AgataTofik pisze:
Ja nie wiem czy nie umiem patrzec czy jak na stronie wchodze na swoje watki to nie umiem wejsc na ostatni przeczytany tylko na ostatnia strone.

O to to :-D Żeby była opcja wejścia na ostatnio przeczytaną stronę, bo jak się nie wejdzie kilka dni to się człowiek zastanawia na której stronie się skończyło czytać i trzeba po kolei szukać jak dziewczyny zdążą naskrobać kilka stron.
taka opcja już jest. Jak klikniesz nie w tytuł wątku,tylko w pomarańczowa "kartkę" przed tytułem to kieruje do pierwszego nieprzeczytane postu (a przynajmniej powinno i u mnie działa ;))

Ania Karolina pisze:
Fajnie by było gdyby byla możliwość wskoczenia na swój ostatni post bezpośrednio a nie trzeba by było go szukać w innych.
swój ostatni post znajdziesz z poziomu profilu, ale faktycznie więcej klikania i jakieś ułatwienie by się przydało

myszorka pisze:
oluska_m pisze:
przez pogaduchy o wszystkim i o niczym
chyba teoretycznie pogaduchy nie powinny być wszystkim tylko jak w temacie a na pitu pitu czyli wszystko poza tematem jest hydepark ja tak to rozumialam ;-) ale rozumiem ze każdy moze miec inne zdanie
w temacie tak, ale chodzi o to, aby na niepłodności nie rozmawiać o ciąży czy dzieciach. jest to miejsce na rozmowy tematyczne na luzie, czyli leczenie/ciąża/dzieci ale też kciuki, wspieranie, a przy okazji pogoda,wakacje, praca i wszystko, czym chcemy się w tym momencie podzielić. Temat działu jest głównym, ale nie jedynym wątkiem "pogadajmy". Na merytorycznym znów temat działu i wątku jest święty ;) nie ma kciuków,składania życzeń itp co wg mnie ułatwia wyszukiwanie informacji.

A przy okazji wyszukiwania informacji -'faktycznie opcja wyszukiwania w konkretnym wątku byłaby super :)

Co do HP, to ja się zastanawiam czy ten dział w ogóle jest potrzebny, bo dla mnie to "wylegarnia" reklamodawców, a chyba ze 2 aktywne wątki. Ja bym go jakoś połączyła z muszę o tym porozmawiać na przykład...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

25.07.2016 :love:
Piotruś
17.06.2019 :love: Michaś

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2017 20:49 
Awatar użytkownika

Mnie tez brakuje (albo nie wiem jak) podgladania stopki z telefonu (korzystam z tapatalk) i tego tam nie widac.
Podobnie - latwe dorzucanie zdjec byloby plusem.
Jeszcze o emotkach - u mnie sa inne w tapatalku i zamiast bocianowych wyswietlaja mi sie kody - u was tez?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2017 22:09 

AgataTofik pisze:
Zdjecia tez by byly super :D

Ja też nie umiem :) a już umiem :p

A ja nie wiem czy ja nie umiem. Ale jak pisze post, to przed wejściem na następną stronę muszę go skopiować. Wchodze na kolejna str i muszę pamietac, żeby to co napisałam wkleic :) dobrze by było gdyby zapisywalo się to co napiszemy i wyswietlalo się na kolejnej. Nie wiem czy mnie rozumiecie :)?

01.08 :testI: naturalny cud!
07.04.2016- ❤
Starania o rodzeństwo
2x cb

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 sie 2017 00:18 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)

Ja rozumiem! I podoba mi się ta sugestia bardzo. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

26.03.09. o 13:06 urodził sie mój sliczny synek.
10dpt w chmurach zobaczyłam dwie krechy.
25.09.11. o 4:36 i 4:37 urodziły sie moje sliczne, malutkie córeczki.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 sie 2017 00:26 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

Betka ja też rozumiem i popieram :mrgreen:

Piotruś

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 sie 2017 09:05 
Awatar użytkownika

betka23 pisze:
A ja nie wiem czy ja nie umiem. Ale jak pisze post, to przed wejściem na następną stronę muszę go skopiować. Wchodze na kolejna str i muszę pamietac, żeby to co napisałam wkleic :) dobrze by było gdyby zapisywalo się to co napiszemy i wyswietlalo się na kolejnej. Nie wiem czy mnie rozumiecie :)?

Dokładnie! Bardzo przydałoby się takie ułatwienie

Moja córeńka

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 sie 2017 23:02 
Awatar użytkownika

Dobrze by było zeby każdy wpisywał info podstawowe w stopce tzn tp. Synek czy córka, czasem się porównuje np etap rozwoju z dzieckiem urodzonym w podobnym terminie.

I jeszcze jedno, czasem ciężko doczytać o co nadawcy chodziło ze względu na literówki, trzeba czasem sie namęczyć zeby zrozumieć . Jakby byl jakiś automatyczny korektor albo cos w tym stylu ułatwiło by pisanie i czytanie postów.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 sie 2017 23:17 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

Ania Karolina pisze:
Dobrze by było zeby każdy wpisywał info podstawowe w stopce tzn tp. Synek czy córka, czasem się porównuje np etap rozwoju z dzieckiem urodzonym w podobnym terminie.
.
ale chyba jednak to użytkownik powinien zadecydować co chce, i czy w ogóle chce mieć coś wpisane w stopce :roll: trudno tutaj narzucić jakiś szablon.

Piotruś

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 sie 2017 09:34 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

Podsumowując na ten moment , należałoby poprawić :
- intuicyjność strony głównej
- mobilność
- ułatwiona opcja galerii zdjęć
- wyszukiwarka haseł ( bardziej rozbudowana)
- większa pojemność skrzynki i możliwość przesyłania plików
- łatwość w odpowiedziach, komentowaniu i cytowaniu dyskuskji z kilku stron danego wątku ( nie wiem jak to profesjonalnie napisać :lol: )
- czat

Dalej , dalej dziewczynki :caluje burza mózgów!

Co uważacie za największy atut , czego pod żadnym pozorem nie ruszać, nie zmieniać???

czekamy na :telefon:
który "niesie szczęśliwą nowinę"

28.03.2018 - Mamy Córcię z Serduszka :love:
28.03.2019- Cud :testI: beta 570
TP 26.11.2019 :love:
3.11.2019 przywitalismy Amelę po tej stronie brzucha ❤

https://www.facebook.com/groups/570646926624944/

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 sie 2017 12:30 
Awatar użytkownika

Jeszcze ja mam taki problem, że za każdym razem jak zmieniam źródło sieci z wifi na lte i w drugą stronę to muszę się logować. Czy nie dałoby się,żeby forum pamietało urządzenie? Nie wiem od czego to zależy...

Ja też wolałabym, żeby użytkownicy wpisywali pewne dane, ale jednak przymusic nie można. Natomiast jeśli byłoby to przy rejestracji do wpisania opcjonalnie,a nie obowiązkowo to może więcej osób by wpisało.

27 dpt <3
TP 08.06.2020

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 sie 2017 17:50 
Awatar użytkownika

oluska_m pisze:
Ania Karolina pisze:
.
ale chyba jednak to użytkownik powinien zadecydować co chce, i czy w ogóle chce mieć coś wpisane w stopce :roll: trudno tutaj narzucić jakiś szablon.

Tak to prawda, mi jednak zwrócono uwagę zeby zamieścić to w stópce dla ułatwienia innym czytania moich postów, na jakim etapie jestem i ja uzupełniłam te info bo faktycznie uważam ze to ułatwia chociażby śledzenie podobnych etapów innych mam.

-- 06 sie 2017 16:52 --

kawek pisze:
Jeszcze ja mam taki problem, że za każdym razem jak zmieniam źródło sieci z wifi na lte i w drugą stronę to muszę się logować. Czy nie dałoby się,żeby forum pamietało urządzenie? Nie wiem od czego to zależy...

Ja też wolałabym, żeby użytkownicy wpisywali pewne dane, ale jednak przymusic nie można. Natomiast jeśli byłoby to przy rejestracji do wpisania opcjonalnie,a nie obowiązkowo to może więcej osób by wpisało.

Tak tez o to mi chodziło, albo wiek przybliżony dziecka np na forum mamusie albo to zbliżony na ciężarówkach itd

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 sie 2017 18:14 
Awatar użytkownika
Absurd...uważam, że każdy wpisuje w stopce to co chce. I nic nikomu do tego.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]