Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 05 maja 2014 17:40 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

elica nie żartuje i zastanawiałam się czy są jakies możliwości zeby to zmienić, anonimowych skarg nie przyjmują a jak juz to gdzie bo dyrekcja nic nie kiwnie palcem (zmowa milczenia wszyscy udaja ze jest ok) a zważając na to że jeszcze musze od nich potrzebowac łaski trochę to będzie tak jeszcze trwało bez końca :evil:
Monek pisze:
Przykro mi bardzo, ze macie takie doswiadczenia.

no niestety jeszcze co najmniej jeden cykl tak ... a jak sie zlituje nad nami los i nam da dzidziusia to pożegnam ich na zawsze. szkoda mi tylko tych ludzi którzy dopiero zaczynaja swoja droge tam :(

3.01.2015 transfer jednego siłacza
11dpt bHCG 71, 75 , 13dpt 199, 30, 25dpt 16640 i jest serduszko Cudzie trwaj [-o<
18.09.2015 przyszedł na świat drugi nasz synuś Mateuszek

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 maja 2014 18:27 
Awatar użytkownika

niecierpek Jesli szpital nie reaguje to jest jeszcze Rzecznik Praw Pacjenta oraz NFZ, Izba Lekarska. Nie wyobrażam sobie inseminacji w jednej sali z inną pacjentką. Pomyłka nasienia to jedno ale zasady zachowania intymności i godności powinny być przestrzegane.

Coś o tym mówią prawa pacjenta:

Art. 20.
1. Pacjent ma prawo do poszanowania intymności i godności, w szczególności w czasie udzielania mu świadczeń zdrowotnych.

Art. 22.
1. W celu realizacji prawa, o którym mowa w art. 20 ust. 1, osoba wykonująca zawód medyczny ma obowiązek postępować w sposób zapewniający poszanowanie intymności i godności pacjenta.

2. Osoby wykonujące zawód medyczny, inne niż udzielające świadczeń zdrowotnych, uczestniczą przy udzielaniu tych świadczeń tylko wtedy, gdy jest to niezbędne ze względu na rodzaj świadczenia. Uczestnictwo, a także obecność innych osób wymaga zgody pacjenta, a w przypadku pacjenta małoletniego, całkowicie ubezwłasnowolnionego lub niezdolnego do świadomego wyrażenia zgody, jego przedstawiciela ustawowego, i osoby wykonującej zawód medyczny, udzielającej świadczenia zdrowotnego.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 maja 2014 22:06 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

inez_rubia pisze:
Jesli szpital nie reaguje to jest jeszcze Rzecznik Praw Pacjenta oraz NFZ, Izba Lekarska. Nie wyobrażam sobie inseminacji w jednej sali z inną pacjentką.

no tak ale jak tam napisac jak sie tam "lecze" to miałabym juz z głowy drugie dziecko bo pewnie by sie to na mnie predzej czy później zemściło. Nie dosyc że miałam inseminacje jednoczesnie z inna pacjentka to na dodatek od oddania nasienia do inseminacji mineło 1, 5 h bo pan dr zamiast najpierw wykonac zabiegi zaczał przyjmowac kilka pacjentek z kolejki które mogły poczekać. Trafiłam akurat na tego który to praktykuje jak sie dowiedziałam na poczekalni bo ten drugi podobno wykonuje najpierw zabiegi. Jak może się udac jesli u nas jest obniżona żywotnośc i ruchliwośc w takim przypadku :roll: Po za tym byłam ta pierwszą która miała podawane nasienie i zamiast poczekac na zamkniecie szyjki te ustawowe 15 minut na fotelu w pozycji wiadomej zostałam zgoniona na leżankę bo juz druga pacjentka za plecami mi stała :oops:

11dpt bHCG 71, 75 , 13dpt 199, 30, 25dpt 16640 i jest serduszko Cudzie trwaj [-o<

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 maja 2014 22:13 

Ankieta wypelniona

:clap1: dla Zespołu Bociana

-- 05.05.2014, 22:20 --

niecierpek czytam i takie oczy mam 8O

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 maja 2014 23:00 
Awatar użytkownika
niecierpek pisze:
właszcza gdy obecnie korzystam z usług państwowej poradni leczenia niepłodności i co piszesz o pokoju męskim to jeszcze nic w mojej takowego nie ma za to jest wc w korytarzu gdzie zaraz ook siedza pacjenci i przechodzi personel , drzwi nie sa wyciszone , po prostu jest koszmar. Poza tym inseminacje robione sa hurtowo tzn. 2 pacjentki na raz w pokoju :roll: Tylko czekac az kiedyś ktos pomyli nasienie i bedzie afera. O tym , że pani pielęgniarka fajczy non stop w pokoju obok gdzie ten zapach i dym roznosi sie na wszystkie pomieszczenia w tym na to w którym odbywa sie obróbka nasienia :evil:
czyli leczysz się na Prostej ;-)
Opisałam już tą poradnię dzisiaj, niestety też miałam się 'przyjemność' tam leczyć :?

-- 05 maja 2014, 23:02 --

elica pisze:
niecierpek Ty nie żartujesz? 8O
nie, ja mam dokładnie takie same spostrzeżenia co do tej poradni.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 maja 2014 23:06 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

megan81 pisze:
czyli leczysz się na Prostej

jak widac ten kto tam był zgadnie od razu
megan81 pisze:
nie, ja mam dokładnie takie same spostrzeżenia co do tej poradni.

ciesze sie że to napisałas bo miałam tą swiadomośc ze mogą moje posty byc postrzegane że cos przekoloryzowuję ale jak widac pisze tylko prawde stwierdzam fakty jak jest a jak powinno byc to wszyscy wiedza tylko nikt z tym nic nie robi, moze dlatego ze jak napisała mi bloo boimy sie , ja tez sie boje bo nadal jestem na nich skazana. Najwazniejsze jest to zeby sie dowiedział ktos z góry i nie mówie tu dyrekcji szpitala bo daje sobie głowe uciąc ze tam ręka reke myje i nikt nikomu krzywdy nie zrobi

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]