Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

czy kupilibyście zbiór opowiadań "Moja droga do macierzyństwa"
tak 80%  80%  [ 4 ]
nie 20%  20%  [ 1 ]
nie wiem 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 paź 2007 19:18 

Witajcie.
Mam nadzieję, że moderator czy administrator nie usunie tego tematu...
A mianowicie chodzi mi po głowie pewien pomysł, ale potrzebuje waszej rady.
Wiem, że w sumie to nie ma zbyt dużo literatury w zakresie leczenia niepłodności, adopcji itp. Dlatego chciałabym wydać zbiór opowiadań, jakąś ksiązeczkę w której byłoby kilka opowiadań z róznym zakończeniem. Tzn. historie zakończone ciążą, adopcją czy też rezygnacją. Fajnie byłoby również zamiescic opowiadanie o AID. To byłaby jedna część, a druga to wywiady. Z lekarzem, psychologiem, osrodkiem ado, księdzem i może nawet dawcą nasienia. Wywiady mogłyby stanowić swego rodzaju komentarz merytoryczny do opowiadań. W przeciwieństwie do raportu który jest niewątpliwie kopalnią wiedzy, tu byłoby więcej historii i niż źródła fachowej porady.

Napiszcie proszę, co sądzicie o pomyśle. Czy znalazłyby sie osoby chętne do napisania opowiadania- ich historii życiowej.
Aha, jeśli chodzi o finanse, to chciałabym żeby potencjalni autorzy zrezygnowali z zysków. Na wydanie szukałabym sponsorów a ewentualne zyski z dystrybucji chciałabym aby zasiliły jakiś dom dziecka lub były przekazane charytatywnie - to jest jeszcze do uzgodnienia ;)

PS jesli macie swoje pomysły to podsuncie, może uda nam sie coś wspólnymi siłami zrobić :lol:

Dodane po: 22 godzinach 38 minutach:

Przepraszam, ale przenosze ten temat na forum :pogadajmy. Tam jest chyba wieksza czytalność :)
Odsyłam i zarazem zachecam do podzielenia sie opiniami :
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... ic&t=50643

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]