Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2073 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139  Następna

Czy jesteś za refinansowaniem zabiegu in vitro
Czas głosowania minął 24 kwie 2004 16:32
tak 98%  98%  [ 262 ]
nie 2%  2%  [ 4 ]
Liczba głosów : 266
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 19 gru 2007 23:53 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)

Musze powiedziec, ze Tusk mnie ogromnie rozczarowal. Ogromnie!

26.03.09. o 13:06 urodził sie mój sliczny synek.
10dpt w chmurach zobaczyłam dwie krechy.
25.09.11. o 4:36 i 4:37 urodziły sie moje sliczne, malutkie córeczki.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 09 kwie 2008 16:00 
Awatar użytkownika

Ja mam takie pytanie:
Z tego co wiem aby ustawę wprowadzić pod obrady sejmu potrzebne jest 100 tys. podpisów i w związku z tym - czy jest taka możliwość aby napisać ustawę i znaleść tyle podpisów pod nią?
Nie wiem co prawda jak taka ustawa powinna wyglądać, kto ją pisze itd. Ale skoro jest taka możliwość to może by spróbować?

Dodane po: 22 godzinach 38 minutach:

http://lid.kluby.sejm.pl/test/index.php ... &Itemid=29

2004 - laparo (udrażnianie jajowodów) bez efektu
2005 - laparo (usunięcie jajowodów)
2007 - konizacja szyjki macicy

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lis 2009 16:00 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Witam chciałabym wziac udział w ankiecie na 1 str ale niestety nie umiem :oops:

3.01.2015 transfer jednego siłacza
11dpt bHCG 71, 75 , 13dpt 199, 30, 25dpt 16640 i jest serduszko Cudzie trwaj [-o<
18.09.2015 przyszedł na świat drugi nasz synuś Mateuszek

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 03 sty 2010 20:33 
Awatar użytkownika

http://www.spieprzajdziadu.com/2009/06/ ... z-aborcji/
jak czytam to mi ręce opadają do ziemi. Nie ma co liczyć na PiS, a komentarze ludzi też nie są lepsze. Ciekawa jestem jakie ugrupowanie polityczne przewiduje refundację n vitro (choćby na poziomie Czech). Problem niepłodności ludziom w Polsce kojarzy się z aborcją to straszne. Nigdy nie poddałam się aobrcji, dbałam o swoje ciało (sport, zero używek). Poddałam się operacji torbieli, skończyło się endometriozą. Na PiS to ja w życiu ni zagłosuję, skoro ich przedstawicielka mówi na forum publicznym takie głupoty.
Czekam na opinie czy wiecie które ugrupowanie polityczne chce poważnie podejść problemu leczenia niepłodności w Polsce

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 03 sty 2010 22:10 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

marsza pisze:
Na PiS to ja w życiu ni zagłosuję, skoro ich przedstawicielka mówi na forum publicznym takie głupoty.
Czekam na opinie czy wiecie które ugrupowanie polityczne chce poważnie podejść problemu leczenia niepłodności w Polsce

właśnie nie wiem też za bardzo jak widac jest to temat , który ostatnio ucichł i nie wiem jak sie zapatrywac politycznie bo nie chciałabym własnie aby ktos z takimi pogladami jak Rokita nie trafił do rzadu przez moja niewiedze i abym w żaden sposób nie dała im swego poparcia. A PiS juz dawno skreslilam - banda oszołomów :evil:

11dpt bHCG 71, 75 , 13dpt 199, 30, 25dpt 16640 i jest serduszko Cudzie trwaj [-o<

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 sty 2010 00:52 
Awatar użytkownika
Członek Stowarzyszenia

marsza? marsza!!!!!! ciesze sie ze Ciebie widze :)))))) (czy wrocilas juz na troche przynajmniej?)

PIs nie ale PO tez nie... a Samoobrony juz nie ma... :roll:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 sty 2010 11:58 
Awatar użytkownika

Dokładnie, mimo, że mnie sie nie udało chcę pomóc innym. Ostatnio spotkałam się z dziewczyną, która ma dokładnie takie same problemy jak ja miałam kilka lat temu (endometrioza) jej może się udać, ale oczywiście nie ma śrdków na IVF. A jak słucham takich bredni jakie wypowiada pani Rokita to krew się we mnie gotuje. To co zaoferowqał nam Pan Gowin też nic nie daje. System leczenia niepłodności tak naprawdę nie istnieje. Przerabiałam to na własnej skórze, a ja ze swojej listy skreśliłam PO i PiS nie znam niestety poglądu czołowych polityków innych ugrupowań, musimy pamiętać, że politycy tworzą prawo a ich świadomość społeczna zależy również od nas. Chcę w jesiennych wyborach oddać mądrze głos, a nie na podstawie spotów reklamowych

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 sty 2010 12:05 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

marsza pisze:
a ja ze swojej listy skreśliłam PO i PiS nie znam niestety poglądu czołowych polityków innych ugrupowań, musimy pamiętać

wiesz jeden z moim byłych ginków powiedział mi kiedys takie słowa , ze rzad sld był juz bardzo blisko wprowadzenia ustawy refundujacej ivf bo on sam uczestniczył w komisji zajmujacj sie ta ustawa ale niestety doszli do władzy Kaczory i wszystko diabli wzieli , cała ich praca i zaangażowanie na darmo :evil: Wiec ja jesli pójde głosowac to nie na pis nie na po a pozostaje mi sld

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 sty 2010 20:08 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)

niecierpek, ja chyba jestem zgorzkniala pesymistka, ale mowia, ze od politykow gorsi sa tylko gwalciciele dzieci. :? Otoz nie wierze juz w zadna sile polityczna. SLD rzadzil wystarczajaco dlugo, zeby wprowadzic zmiany, a prawda jest taka, ze nawet oni boja sie zadrzec z KK.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 05 sty 2010 14:39 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Cytuj:
nawet oni boja sie zadrzec z KK.

tak ale chyba maj wiecej odwagi niz cała reszta i bardziej oświecone poglady bo tamci to dosłownie średniowiecze :roll:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 05 sty 2010 17:48 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)

niecierpek pisze:
Cytuj:
nawet oni boja sie zadrzec z KK.

tak ale chyba maj wiecej odwagi niz cała reszta i bardziej oświecone poglady bo tamci to dosłownie średniowiecze :roll:

Byc moze, ale skutecznosc zadna, wiec na jedno wychodzi.
Jestem tak dalece rozczarowana, ze ostatnie wybory do europarlamentu byly pierwszymi w moim zyciu, w ktorych nie bralam udzialu... :?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 13 maja 2010 06:56 
Awatar użytkownika

Postanowiłam uważniej przyjrzeć się politykom startującym na Prezydenta. Może Pani monika Olejnik "wypytałaby" kandydatów na PREZYDNTA RP co sądzą o in vitro, czy powinno być refinansowane przez NFZ czy dalej kliniki leczenia niep[łodności mają działać w podziemiu
piszmy na kontakt@tvn24.pl lub może Pan Tomasz Lis poruszy ten temat
Tomasz Lis
Telewizja Polska S.A.
ul. Jana Pawła Woronicza 17
00-999 Warszawa
Nie wierzę, żeby kandydat z PO lub PiS był za refundacją in vitro. Pamietajmy, że nawet jak coś przejdzie w sejmie Prezydent ma prawo Veta

Dodane po: 12 minutach:

Pamiętajcie, że jesli pani Monika Olejnik otrzyma tysiące próśb od nas w tej sprawie to pewnie zainteresuje ją ten problem. A my jako w pełni świadomi obywatele i obywatelki już będziemy wiedzieć jak zagłosować. Może nie udało nam się za pierwszym razem, ale świadomość w społeczeństwie jest większa, udało się nam dotrzeć do mediów, zmusilismy polityków do zauważenia naszych problemów, ja mam całą teczkę z odpowiedziami w sprawie refundacji in vitro. Wtedy badzo przychylna nam była Pani poseł Senyszyn z SLD (obecnie w Europarlamencie) powinnyśmy naciskać nie odpuszczać. Nie możemy dopuścić do tego aby w świadomości ludzio pozostał schemat, że niepłodność wynika z aborcji (od tej Pani Rokity będę domagać się przeprosin lub udowodnienia swoich słów, jeśli sa jakiekolwiek dowody na jej słowa to chciałabym poznać statystyki). Z tego co widać na naszym forum, to na pierwszym miejscu kwalifikują się probley ajajnikowo-jajowodowe, niepłodność pierwotna, później endometrioza, a aborcji jakoś nikt tu nie wspomniał. Dziewczyny piszcie i zachęćcie innych do pisania (wiadomość prywatna :?: ). Musimy się sprężyć już jesienią wybory

Dodane -- 13.05.2010, 05:59 --

Nie wiem co się dzieje, ale nie dostaję żadnych informacji z Bociana? Czy u was jest to samo?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2010 11:47 
Awatar użytkownika

Czy znacie uczestników spotkania z B.Komorowskim z ramienia Stowarzyszenia. Zobaczymy czy dotrzyma danego słowa, że poprze refundację zabiegów in vitro. Bo przecie3ż obiecał poparcie jeśli taka ustawa do niego trafi, a przecież nie wiadomo czy sejm uchwali taką ustawę. Później jeszcze zanim będą odpowiednie rozporządzenia. Przeciez poprzednia ustawa nie wykluczała mozliwości refundacji za IVF, ale brak było przepisów ywkonawczych i dlatego było jak było.

Wśród moich znajomych wiele osób czeka na jakieś konkrety.

Nie wierzę aby po tak fatalnym roku (powodzie, nawałnice, wichury) znalazły się w budżecie na 2011 rok środki na refundację IVF

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2010 13:26 
Awatar użytkownika
Członek Stowarzyszenia

z pamieci: Bacha, bloo, LaraCroft, Michal, zamiast, Magdina i moja skromna osoba.
Na razie bedzie podwyzka Vat :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 sie 2010 10:48 
Awatar użytkownika

To w takim układzie na Twoje "ręce" Ita wielekie podziękowanie za wszystkie działania i za to, że mamy odnotowane przez media złożoną obietnicę poparcia dla refundacji IVF, przez Pana Bronisława Komorowskiego naszego Prezydenta Elekta.

Do tej pory nikomu nie udało się dotrzeć do najważniejszej osoby w państwie i uzyskać deklarację poparcia. Wszystkie odpowiedzi jakie otrzymywałam od rządzących były bardzo wymijające i nikt nie deklarował jawnie, że to obywatele mają prawo wyboru czy chcą korzystać z metody in vitro.
Z góry narzucano nam katolicki model życia. Jeszcze raz gratulacje i dziękujemy.
Dla mnie zegar biologiczny powiedział STOP, ale mam nadzieję, że wielu moich znajomych jeszcze będzie mieć szansę na choćby częściową refundację.
Owszem może nie 2011 ale może 2012 będzie dobrym rokiem dla wielu oczekujących na swoje własne szczęście

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2073 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]