www.nasz-bocian.pl
http://www.nasz-bocian.pl/bb/

Postawy i emocje wobec in vitro - badanie kwestionariuszowe
http://www.nasz-bocian.pl/bb/viewtopic.php?f=11&t=97776
Strona 1 z 1

Autor:  Marta Anna [ 27 sty 2019 22:45 ]
Tytuł:  Postawy i emocje wobec in vitro - badanie kwestionariuszowe

Wszystkich Państwa, posiadających lub spodziewających się dziecka dzięki skorzystaniu z metody IVF, zapraszam do udziału w badaniu kwestionariuszowym, które dotyczy stanu emocjonalnego i podejścia do kwestii in vitro. Polega ono na wypełnieniu pięciu kwestionariuszy, co zajmuje ok. 20 minut. Udzielone odpowiedzi anonimowo zostaną przedstawione w formie wyników zbiorczych i będą podstawą powstania pracy naukowej.
Badanie może być prowadzone jedynie w formie papierowej, dlatego aby wziąć w nim udział, osoby zainteresowane w pierwszym kroku powinny zgłosić się mailowo (mherbreder@wp.pl) lub telefonicznie (507 185 883) w celu uzyskania szczegółów i kompletu kwestionariuszy.

Każdy głos w sprawie będzie niezwykle cenny.

Marta Herbreder

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych*
1. Administratorem danych jest jednostka naukowa, tj. Uniwersytet SWPS.
2. Zebrane dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia badania do pracy magisterskiej.
3. Zebrane dane kontaktowe służą wyłącznie przesłaniu kwestionariuszy badanym.
4. Zbierane dane będą przetwarzane do dnia 30 września 2019 roku.
Prawa uczestnika wynikające z przetwarzania danych: prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenie przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu. Uczestnikowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Aby wycofać zgodę należy wysłać wiadomość na adres mherbreder@wp.pl. Uczestnik posiada również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO lub inne przepisy określające sposób przetwarzania danych osobowych (Inspektor Danych Uniwersytetu SWPS: iod@swps.edu.pl).
*Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


[zamieszczono za zgodą Stowarzyszenia Nasz Bocian]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/