Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 sie 2014 14:43 
Awatar użytkownika

Witam Panią.
Moje pytanie brzmi czy mogę sprawdzic czy zostałam zdyskwalifikowana a jeśli tak to gdzie uzyskam takie informacje. Otóż w klinice w której podchodziłam do ivf usłyszałam, że zostanę zdyskwalifikowana. Stwierdzili, że ich oszukałam. Mam problem ze skaczącym fsh i przy rejestracji było na poziomie 5 potem po 3 miesiącach kiedy miałam rozpocząc stymulację skoczyło do 11.4 i nie dostałam zgody na rozpoczęcie stymulacji, przez kilka miesięcy skakało i jednego miesiąca podskoczyło niestety w 2 dc do 17. Miałam poinformowac klinikę kiedy będzie na poziomie fsh poniżej 10 i też tak zrobiłam i rozpoczęłam stymulację, niestety do transferu nie doszło. Stąd moje pytanie czy mogli mnie w klinice zdyskwalifikowac, a jeśli tak to czy powinnam dostac taką informację na piśmie z kliniki. Nadmienię, że nic takiego nie dostałam. Chciałabym wiedziec gdzie mogę uzyskac taką informację bo nie wiem czy mogę dalej podchodzic do ivf refundowanego.
Z poważaniem.
Kasiula

30.01.2015 pierwsze spotkanie w ośrodku, kompletowanie dokumentacji
21.03.2016 koniec marzeń o adopcji:((
Na chwilę obecną nie wiemy co dalej:(
Prosiłam o wszystko, by cieszyć się życiem; dostałam życie, by cieszyć się wszystkim.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 wrz 2014 18:44 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Jeżeli para została zakwalifikowana do Programu, nie przechodzi ponownie kwalifikacji. Para może zostać tylko zdyskwalifikowana podczas wizyty kwalifikacyjnej, z powodów określonych w Programie.
Jednakże, w trakcie uczestnictwa w Programie para może zakończyć udział, jeśli np. nie ma możliwości uzyskania komórek od obu partnerów, albo z innego powodu nie można kontynuować leczenia na zasadach określonych w Programie. Nie ma bowiem jak udzielać świadczeń parze, jeśli nie jest możliwe zaplanowanie leczenia zgodnego z zasadami Programu. Para może także dobrowolnie zrezygnować.

Decyzja o zakończeniu udziału pary w Programie powinna zostać uzasadniona medycznie, np. wynikami badań, nie zaś zarzutami o brak uczciwości z Pani strony.
Najwłaściwsza w tym zakresie będzie rozmowa z Państwa lekarzem prowadzącym u realizatora, podczas takiej wizyty mogą Państwo uzyskać od niego informację i rozwiać swoje wątpliwości.
Ministerstwo Zdrowia nie udostępnia danych o udziale poszczególnych par w Programie.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]