Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 cze 2014 17:56 

Witam

Jestem po nieudanej próbie in vitro w klinice, która otrzymała teraz kontrakt na kolejne lata (ale mniejszej wartości). Czy w związku z tym, że zaczęłam u nich leczenie w ramach Programu w styczniu (pierwsza próba) mam także zagwarantowane kolejne 2 próby w ramach nowego kontraktu ? Czy może się jednak zdarzyć taka sytuacja, że klinika nie rezerwuje dla każdej swojej pacjentki środków na 3 próby i będę musiała czekać w kolejce w innej klinice ?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 lip 2014 17:13 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Prawo do skorzystania z trzech zindywidualizowanych cykli rozrodu wspomaganego odnosi się do świadczeń w ramach Programu, nie zaś do świadczeń u konkretnego realizatora. Ponadto mają Państwo jako para możliwość zmiany realizatora.
Środki przyznane realizatorom, są przyznane na konkretną liczbę cykli, nie zaś na liczbę par. Jeżeli dany realizator źle oszacuje swoje możliwości zapewnienia wszystkim zakwalifikowanym parom skorzystania z trzech cykli, może zaistnieć sytuacja, że będą musieli Państwo zmienić realizatora, na takiego, który będzie tymi środkami finansowymi dysponował.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]