Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 26 lut 2015 13:18 
Awatar użytkownika

Witam,
Od jakiegoś czasu otrzymuję wiadomości prywatnej od opekuna klienta jednej z klinik, która - po umieszczonym przeze mnie poście opisującym wrażenia z kontaktów z tą kliniką - oskarża mnie o oczernianie.
Jak rozumiem z treści emaili, próbując je czytać bez emocji... - ta osoba podaje mi deadline na podanie moich danych osobowych, dat kontaktów z kliniką. Nakazano mi usunięcie mojego posta. Jeśli tego nie zrobię to straszy się mnie policją i postępowaniem przed organami wymiaru sprawiedliwości. Wszystko to w imię, walki o dobre imię kliniki które najwyraźniej miałam zepsuć.

Bardzo bym prosiła osoby administrujące tym forum o analizę mojej wypowiedzi (chodzi o post na temat kliniki GynCentrum w Katowicach) i odpowiedź na pytanie, czy doprawdy kogoś "oczerniłam" ? Co w tej sprawie mogę zrobić? Czuję się zastraszana. Być może mój odbiór tego co dostałam jest przesadzony, np przez mój stan emocjonalny.. albo leki które biorę. Jestem podrugim nieudanym transferze i zbieram siły na tzw drugie podejście do in-vitro. Nie twierdzę że jestem alfą i omegą ale konkurencji w stosunku do tej kliniki na pewno nie reprezentuję.
Proszę o lekturę wiadomości które otrzymałam na PW i ocenę czy to jest zgodne z prawem i regulaminem forum.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 lut 2015 14:07 
Awatar użytkownika
Administrator
Dokarmiam bociana ;)

mimbla1980, przede wszystkim chciałam Ci napisac, ze jest mi ogromnie przykro z powodu Twoich doswiadczen. :( Przyznam, ze zaniemówiłam na chwile.
Aby nadać sprawie oficjalny bieg, bardzo proszę, abyś kliknęła w czerwony wykrzyknik pod prywatnymi wiadomościami, o których piszesz w swoim poście, bo jak zrozumiałam było ich kilka. To spowoduje, iż treść wiadomości stanie się dostępna dla moderatorow forum ( i tylko dla nich) , podobnie jak różne istotne informacje dotyczące nadawcy wiadomości. Z góry dziękuję.

26.03.09. o 13:06 urodził sie mój sliczny synek.
10dpt w chmurach zobaczyłam dwie krechy.
25.09.11. o 4:36 i 4:37 urodziły sie moje sliczne, malutkie córeczki.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 lut 2015 14:22 
Awatar użytkownika

Monek pisze:
mimbla1980, przede wszystkim chciałam Ci napisac, ze jest mi ogromnie przykro z powodu Twoich doswiadczen. :( Przyznam, ze zaniemówiłam na chwile.
Aby nadać sprawie oficjalny bieg, bardzo proszę, abyś kliknęła w czerwony wykrzyknik pod prywatnymi wiadomościami, o których piszesz w swoim poście, bo jak zrozumiałam było ich kilka. To spowoduje, iż treść wiadomości stanie się dostępna dla moderatorow forum ( i tylko dla nich) , podobnie jak różne istotne informacje dotyczące nadawcy wiadomości. Z góry dziękuję.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Oczywiście, zaraz tak zrobię.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 lut 2015 14:56 
Awatar użytkownika
Administrator
Dokarmiam bociana ;)

Dzięki, będziemy w kontakcie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 cze 2015 19:22 
Awatar użytkownika

Monek pisze:

Drogi Monku, mam pytanie czy udało się Stowarzyszeniu uzyskać jakąś odpowiedź od tej pani z "marketingu" katowickiego GynCentrum, w sprawie emaili jakie do mnie wysyłano? Czy mogę mieć nadzieję że sprawa jest zamknięta i nie będzie skierowane doniesienie przeciwko mnie na policję? Wiem że gwarancji na to zapewne nikt nie da, ale chciałabym wiedzieć czy coś więcej się wyjaśniło. W tej chwili nie chwaląc się, jestem na tyle pozbierana do kupy po moich trzech transferach in-v że byłabym nawet w stanie się zmierzyć z nimi w ramach rozmowy bezpośredniej. Nie chciałabym jednak zostać zaskoczona za jakiś czas takim wezwaniem jak będę po najbliższym sierpniowym ET..... Z góry dziękuję za odp.

Ja już żadnych dodatkowych wiadomości nie otrzymałam.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 cze 2015 09:34 
Awatar użytkownika
Członek Stowarzyszenia

mimbla1980 pisze:
Monek pisze:

Drogi Monku, mam pytanie czy udało się Stowarzyszeniu uzyskać jakąś odpowiedź od tej pani z "marketingu" katowickiego GynCentrum, w sprawie emaili jakie do mnie wysyłano? Czy mogę mieć nadzieję że sprawa jest zamknięta i nie będzie skierowane doniesienie przeciwko mnie na policję? Wiem że gwarancji na to zapewne nikt nie da, ale chciałabym wiedzieć czy coś więcej się wyjaśniło. W tej chwili nie chwaląc się, jestem na tyle pozbierana do kupy po moich trzech transferach in-v że byłabym nawet w stanie się zmierzyć z nimi w ramach rozmowy bezpośredniej. Nie chciałabym jednak zostać zaskoczona za jakiś czas takim wezwaniem jak będę po najbliższym sierpniowym ET..... Z góry dziękuję za odp.

Ja już żadnych dodatkowych wiadomości nie otrzymałam.

Zgodnie z naszą korespondencją z lutego nie kierowaliśmy do ośrodka żadnego oficjalnego pisma w tej sprawie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 cze 2015 11:00 
Awatar użytkownika
Administrator
Dokarmiam bociana ;)

mimbla1980, ja tez się powołam na nasza wcześniejszą korespondencje w sprawie. Poza tym, co w niej się znalazło, nie pojawiły się żadne nowe okoliczności, o których byśmy wiedzieli.
Użytkownik wysyłający do Ciebie maile zawierające treści mające na celu zastraszenie Cię, otrzymał ostrzeżenie oraz odebrano mu czasowo dostęp do forum. Wszystko to nastąpiło w związku z tym, iż jego zachowania naruszały nasz regulamin. Niestety to, co dzieje się poza forum, leży poza zasięgiem naszych moderatorskich możliwości.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]