styczeń 2016

strach ma wielkie oczy.

Dzisiaj byliśmy na spotkaniu w OA. Strasznie się denerwowaliśmy, nie spaliśmy całą noc. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan z którym rozmawialiśmy wszystko nam wytłumaczył, przedstawił na każdy etap przez który będziemy przechodzić, a na końcu drogi nasze ukochane wyczekane dzieciaczki. Dzieciaczki bo chcemy dwójkę adoptować. Dostaliśmy kilka papierów do uzupełnienia i podpisania, i to co nas przeraża najbardziej - mimo prosta sprawa ale nigdy nie pisaliśmy życiorysu. Na szkolenie czeka się około 12 miesięcy ostatnio pary czekały niecałe 9 miesięcy.

początek roku, początek tygodnia nowe siły

dzisiaj zadzwoniłam do OA i umówiłam nas na pierwsze spotkanie. Pani przez tel umówiła nas na piatek 08.01. tak bardzo się cieszę że nie trzeba długo czekać. Dziewczyny które już przeszły cały proces adopcji napiszcie o co pytać i o co pytają na pierwszym spotkaniu?
jestem pełna nadziei i pierwszy raz czuję że się uda... ale fajnie jest:) dzisiaj jestem szczęśliwa...

Mój mały Aniołku

Nic mi się nie chce. Nie mam ochoty oglądać ludzi. Tęsknię za Tobą mój mały Aniołku. Wciąż odczuwam pustkę po Tobie. Nie potrafię pogodzić się z tym, że Ciebie nie ma. Widzę na ulicach szczęśliwe dzieci, ich rodziców. Tak bardzo chciałabym poczuć się tak jak oni. Poczuć się kochana usłyszeć jak ktoś do mnie mówi ,,mama''. Twojego taty ciągle nie ma. Praca, praca, praca. A może już ma mnie dosyć? Ciągłych pretensji, ciągłych wyrzutów? Ale ja go kocham - kocham go tak bardzo jak Ciebie i nie wiem co bym zrobiła gdyby i go zabrakło. Naszej rodzinie do pełni szczęścia brakuję Ciebie Aniołku.

Nowy Rok Nowe cele, ale marzenie pozostaje to samo...

Nowy Rok nowe cele... poprzedni rok był dobry- dostałam prace na cały etat, byliśmy zdrowi, no ale zawsze będzie nam kogoś brakowało. w tym roku podjeliśmy decyzję i składamy papiery w OA. Dzisiaj rano wstałam właśnie z tą myślą... ogólnie już od jakiegoś czasu czekałam aby przyszedł ten 2016 rok. człowiek dostaje nowe siły do dalszej pracy do spełniania marzeń. Kochani życzę Wam aby każde marzenie to małe i to duże się spełniło. walczmy o nasze szczęście i nie poddawajmy się...